ATTACK AS 1000 hőtároló tartály egy hőcserélővel (szigeteléssel együtt)
Kód: AS1000KTermék részletes leírása
ATTACK AS 1000 akkumulátor tartály egy hőcserélővel (a szigetelés az árban)
Az ATTACK hőcserélős akkumulátor tartályok öt megoldásból álló egységes sorozatot alkotnak, amelyek egymástól a használati melegvíz (HMV) előkészítésének módjában és a fűtővíz töltésére beépített hőcserélők számában különböznek. Éppen ez a választás dönti el, hogy milyen egyszerűen és milyen költségekkel tudja a tartályt hőszivattyúhoz, fatüzelésű elgázosító kazánhoz, gázkazánhoz vagy napkollektorokhoz csatlakoztatni:
- AS – egy hőcserélős tartály, tisztán fűtési akkumuláció. Nincs benne beépített HMV-előkészítés, kizárólag a fűtővíz akkumulálására és a hőforrás (pl. hőszivattyú vagy elgázosító kazán) hidraulikai leválasztására szolgál a fűtési körtől. A használati melegvíz előkészítését ilyen esetben külső tárolóval oldják meg (pl. az ATTACK Z sorozat).
- HR – beépített, 160 literes zománcozott HMV-tárolóval rendelkező tartály az akkumulátor testén belül (tartály a tartályban elv). Nem tartalmaz további hőcserélőt – a fűtővíz közvetlenül kerül az akkumulátor tartályba, ezért elsősorban olyan hőforrásokhoz alkalmas, amelyek nem igényelnek hidraulikai leválasztást (jellemzően saját keringtető szivattyúval rendelkező szilárdtüzelésű kazánok).
- HRS – ugyanaz a szerkezet, mint a HR (beépített 160 literes zománcozott HMV-tároló), kiegészítve egy külső hőcserélővel a fűtővíz töltésére. Ennek a hőcserélőnek köszönhetően a HRS olyan hőforrásokhoz is alkalmas, amelyek hidraulikai leválasztást igényelnek, például hőszivattyúhoz.
- TUV – rozsdamentes spirállal ellátott tartály, amely átfolyós (átfolyós-fűtéses) használati melegvíz-előkészítést biztosít – a hidegvíz átfolyik a spirálon és azonnal felmelegszik, külön HMV-tároló nélkül. A fűtővíz közvetlenül kerül a tartályba, további hőcserélő nélkül.
- TUVS – a TUV (rozsdamentes spirál átfolyós HMV-melegítéshez) és egy külső hőcserélő kombinációja a fűtővíz töltésére – a sorozat legsokoldalúbb megoldása, alkalmas hidraulikai leválasztást igénylő hőforrásokhoz is (hőszivattyú, több hőforrás kombinációja).
Az ATTACK AS 1000 akkumulátor tartály egy hőcserélővel (a szigetelés az árban) az ATTACK hőcserélős akkumulátor tartályok sorozatának 1000 literes térfogat-kategóriájába tartozik. Ez az AS – egy hőcserélős akkumulátor tartály változat – tisztán fűtési akkumuláció egy hőcserélővel a fűtővíz töltésére – beépített HMV-előkészítés nélkül. Ez az oldal pontosan ezt a konkrét modellt írja le, beleértve a műszaki paramétereket, az ajánlott hőforrásokat és a leggyakoribb vásárlói kérdéseket.
Fő jellemzők
- Levehető, puha, 100 mm vastag szigetelés tartós műbőr (PVC) borításban – könnyen levehető és visszahelyezhető a csatlakozások szervizelésekor, a tartály felületének tartós megbontása nélkül.
- Külső hőcserélő a fűtővíz töltésére, becsült kb. 3,0 m² hőcserélő felülettel, amely lehetővé teszi a hőforrás (pl. hőszivattyú) hidraulikai leválasztását a fűtési körtől.
- Hegesztett acéltest korrózióálló belső bevonattal, max. 3 bar üzemi nyomásra és 95 °C-os vízhőmérsékletre méretezve.
- Előkészített G 6/4" menetes csonk az ATTACK TH (2–6 kW) elektromos fűtőbetét felszereléséhez, tartalék vagy kiegészítő hőforrásként.
- Több csonk (összesen kb. 6) a hőforrás(ok), fűtési körök, hőmérséklet-érzékelők és légtelenítés csatlakoztatásához – a csonkok pontos elrendezése a gyártói dokumentáció szerint.
- Kompakt alapterület, a magasság/átmérő arány optimalizálva a szokásos ajtókon és lépcsőházakon való átjuthatóság érdekében kazánházba vagy műszaki helyiségbe történő telepítéskor.
- Több hőforrás egyidejű kombinálásának lehetősége (hőszivattyú, fatüzelésű elgázosító kazán, napenergia-rendszer, elektromos fűtőbetét) a tartály köpenyén elhelyezett több csatlakozási sík révén.
- Szlovákiában gyártva, 24 hónap garancia az üzembe helyezéstől számítva (max. 30 hónap a gyártól való kiszállítástól számítva).
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Tartály térfogata | 1000 l |
| Sorozat / megoldás típusa | AS – egy hőcserélős akkumulátor tartály |
| HMV-előkészítés | nincs (külső tárolóval oldható meg) |
| Fűtővizes hőcserélők száma | 1 |
| Hőcserélő felülete (becslés) | kb. 3,0 m² |
| Méretek (becslés) | átmérő kb. 900 mm, magasság kb. 1790 mm (becslés, gyártási sorozattól függően kissé eltérhet) |
| Tömeg (becslés, üres tartály) | kb. 118 kg |
| Köpeny anyaga | acél, korrózióálló belső bevonat |
| Hőcserélő/spirál anyaga | acél korrózióálló bevonattal |
| Szigetelés | puha, levehető, 100 mm vastag, műbőr borítás |
| Max. üzemi nyomás (akkumulátor rész) | 3 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 95 °C |
| Csatlakozó csonkok száma (becslés) | 6 |
| Előkészítés elektromos fűtőbetéthez | igen, G 6/4" (pl. ATTACK TH100/TH102/TH103/TH107) |
| Származási ország | Szlovákia |
| Gyártó | ATTACK, s.r.o. |
| Garancia | 24 hónap az üzembe helyezéstől (max. 30 hónap a kiszállítástól) |
Telepítési ajánlások
A levehető, 100 mm vastag, praktikus műbőr borítású puha szigetelésnek köszönhetően a tartály hosszú távon megtartja a víz hőmérsékletét a fűtési szezonon kívül is, és a csatlakozások szervizelésekor a szigetelés egyszerűen eltávolítható és károsodás nélkül visszahelyezhető. Az egyetlen hőcserélőnek köszönhetően az AS tartály elsősorban ott alkalmas, ahol egy hőforrást (leggyakrabban hőszivattyút vagy ATTACK DPX/SLX fatüzelésű elgázosító kazánt) kell hidraulikailag leválasztani a fűtési körtől, miközben a melegvíz-előkészítést külön oldják meg – például az ugyanahhoz a hőforráshoz csatlakoztatott, közvetett fűtésű ATTACK Z sorozatú külső tárolóval (pl. Z200HP, Z300HP, Z200SOL, Z300SOL).
Az AS1000K tartály alkalmas az ATTACK hőforrásokból álló rendszerekhez – ATTACK DPX/SLX fatüzelésű elgázosító kazánokkal (amelyek az égési folyamat miatt fűtővíz-akkumulációt igényelnek), hőszivattyúkkal, valamint ATTACK EKO/PLQ/KLQ/E/EZ COMBI álló öntöttvas gázkazánokkal, amelyeknek a HMV-előkészítéshez külső, közvetett fűtésű tárolóra van szükségük (ezek a kazánok önmagukban nem tartalmaznak tárolót). A csővezetékek, szivattyúk és biztonsági szerelvények pontos méretezését javasoljuk mindig jogosult fűtéstechnikussal felméretni a konkrét épület tervdokumentációja alapján.
A szereléskor számoljon elegendő hellyel a tartály körül a csonkokhoz, érzékelőkhöz és az esetleges elektromos fűtőbetéthez való szervizhozzáféréshez. Javasoljuk biztonsági szelep, tágulási tartály és légtelenítő szelep beépítését a rendszer legmagasabb pontján, a zárt fűtési rendszerekre vonatkozó érvényes szabványoknak megfelelően.
Az akkumulátor tartály térfogatának helyes méretezése
Az akkumulátor tartály térfogatának elsősorban a hőforrás teljesítményéből, a fűtött épület hőveszteségéből és az üzemeltetés módjából kell kiindulnia. Fatüzelésű elgázosító kazánoknál (pl. ATTACK DPX/SLX) tájékoztató jelleggel 20–40 liter akkumulációt szoktak ajánlani a kazán 1 kW teljesítményére vetítve, hogy a kazán teljes teljesítménnyel kiéghessen akkor is, ha a házban nincs azonnali hőigény. Hőszivattyúk esetén a térfogat inkább a kör hidraulikai kiegyensúlyozásának és a fűtési zónák számának kérdése, általában kisebb térfogat is elegendő, mint fatüzelésű kazánoknál. Az AS1000K modell 1000 literes térfogata tájékoztató jelleggel a megfelelő teljesítménytartományba eső hőforráshoz alkalmas – a pontos számítást azonban mindig javasoljuk fűtéstechnikussal elvégeztetni az energetikai tanúsítvány, illetve a konkrét épület hőszámítása alapján, nem csupán táblázatos becslés szerint.
További térfogatok ugyanabban az AS változatban
Ha az 1000 literes térfogat nem pontosan az, amit keres, ugyanezt a szerkezeti megoldást (tisztán fűtési akkumuláció egy hőcserélővel a fűtővíz töltésére – beépített HMV-előkészítés nélkül) más térfogatú sorozatokban is kínáljuk webáruházunkban:
- ATTACK AS 500 akkumulátor tartály egy hőcserélővel (a szigetelés az árban) – 500 l
- ATTACK AS 800 akkumulátor tartály egy hőcserélővel (a szigetelés az árban) – 800 l
- ATTACK AS 1500 akkumulátor tartály egy hőcserélővel (a szigetelés az árban) – 1500 l
A nagyobb térfogat hosszabb akkumulációs időt és kevesebb napi töltési/ürítési ciklust jelent, ami kíméli a hőforrást, ugyanakkor több helyet igényel a kazánházban és magasabb beszerzési árat jelent. A kisebb térfogat ezzel szemben olcsóbb és kompaktabb, de alulméretezés esetén a hőforrás gyakrabban kapcsolhat be.
Karbantartás és üzemeltetés
Az AS1000K akkumulátor tartály minimális karbantartást igényel – javasoljuk évente egyszer ellenőrizni az összes csonk és csatlakozás tömítettségét, a biztonsági szelep működését és a szigetelés állapotát. A rozsdamentes spirállal ellátott tartályoknál (TUV/TUVS) érdemes időnként ellenőrizni az átfolyást, és keményebb víz esetén megfontolni a hidegvíz-bemenet szűrését, ami meghosszabbítja a spirál élettartamát és stabil átfolyási teljesítményt biztosít. A beépített tárolóval rendelkező változatoknál (HR/HRS) javasoljuk betartani a HMV-tárolók szokásos karbantartási elveit, beleértve az anód időnkénti ellenőrzését, ha az a kivitel része. A levehető szigetelés gyors és biztonságos hozzáférést tesz lehetővé mindezen szervizműveletekhez, tartós károsodás nélkül.
Az első üzembe helyezés előtt javasoljuk, hogy a rendszert jogosult szakember töltse fel, légtelenítse és állítsa be, aki egyben megerősíti az üzembe helyezés dátumát, amely meghatározó a garanciaidő szempontjából.
Biztonság és szabványok
Az AS1000K tartály zárt fűtési rendszerekben történő üzemeltetésre készült, és mindig ki kell egészíteni megfelelő nyitónyomású biztonsági szeleppel, kellő térfogatú tágulási tartállyal és légtelenítő szeleppel a kör legmagasabb pontján. A szerelést, bekötést és első üzembe helyezést csak megfelelő jogosultsággal rendelkező személy végezheti, az érvényes jogszabályoknak és a nyomástartó edényekre, valamint fűtési rendszerekre vonatkozó műszaki szabványoknak megfelelően. Ezen elvek be nem tartása a garancia korlátozásához vagy megszűnéséhez vezethet.
Szállítás és szerelés
Az AS1000K tartályt Szlovákiába szabványos, raklapos szállítással szállítjuk, nagyobb térfogatoknál (kb. 800 l-től felfelé) javasoljuk előre ellenőrizni az ajtók és folyosók átjárhatóságát a kazánházig vezető útvonalon – a paraméter táblázatban szereplő tömeg és méretek tájékoztató becslések, a konkrét darab pontos értékeit szívesen megerősítjük megrendelés előtt. A hőforráshoz, elektromos fűtőbetéthez és szabályozáshoz történő tényleges bekötést javasoljuk szakszerelő cégre bízni.
Kinek ajánlott ez a megoldás
Az 1000 literes AS1000K tartályt elsősorban olyan családi házaknak és kisebb üzemeknek ajánljuk, amelyek hatékonyan szeretnék akkumulálni a fűtővizet, és egyidejűleg a választott sorozatra (AS – egy hőcserélős akkumulátor tartály) jellemző módon szeretnék megoldani a használati melegvíz előkészítését. A térfogat és a változat (AS/HR/HRS/TUV/TUVS) konkrét kiválasztását javasoljuk fűtéstechnikussal egyeztetni az épület hőveszteségének, a háztartásban élők számának, a választott hőforrás(ok)nak és a kívánt melegvíz-komfortnak megfelelően.
Gyakran ismételt kérdések
Mi a különbség az AS1000K tartály és az AS/HR/HRS/TUV/TUVS sorozat többi típusa között?
Az AS1000K tartály tisztán fűtési akkumuláció egy hőcserélővel a fűtővíz töltésére – beépített HMV-előkészítés nélkül. A sorozat többi típusa elsősorban abban különbözik, hogy van-e beépített HMV-tárolójuk (HR, HRS), rozsdamentes spirál az átfolyós melegítéshez (TUV, TUVS), vagy egyáltalán nincs melegvíz-előkészítésük (AS), valamint abban, hány külső hőcserélőt tartalmaznak a fűtővíz töltésére (0 vagy 1).
Mekkora térfogatú AS1000K tartályra van szükségem egy átlagos családi háztartáshoz?
Az 1000 literes térfogatú tartály olyan háztartásokhoz és épületekhez készült, ahol a hozzávetőlegesen ennek a teljesítmény- és fogyasztási sávnak megfelelő akkumulációra van szükség. A pontos térfogatot mindig javasoljuk az épület hővesztesége, a hőforrás teljesítménye és a háztartásban élők száma alapján kiszámítani – szívesen segítünk a kiválasztásban a konkrét bemeneti adatok alapján.
Mekkora a fűtővíz töltésére szolgáló hőcserélő felülete?
Az AS1000K tartály hőcserélőjének becsült hőcserélő felülete kb. 3,0 m², ami a hőforrás szokásos bemeneti hőmérsékletei mellett elegendő az akkumulált vízmennyiség hatékony, megfelelő időn belüli feltöltéséhez. A hőcserélő pontos teljesítménye a hőforrás oldali hőmérséklet-eséstől és átfolyástól függ.
Alkalmas-e az AS1000K tartály hőszivattyúhoz?
Igen, a tartály külső hőcserélővel rendelkezik a fűtővíz töltésére, amely biztosítja a hőszivattyú körének szükséges hidraulikai leválasztását a ház fűtési körétől – szokásos bekötés ATTACK és más gyártók hőszivattyúihoz egyaránt.
Mekkora a tartály maximális üzemi nyomás- és hőmérséklet-terhelése?
A tartály akkumulátor része max. 3 bar üzemi nyomásra és max. 95 °C vízhőmérsékletre van méretezve. A hőcserélő/spirál köre hasonló értékeket bír, a pontos maximális paramétereket az alábbi műszaki táblázatban, illetve a tartállyal együtt szállított kísérő dokumentációban mindig megtalálja.
Hogyan van szigetelve az AS1000K tartály, és leszedhető-e később a szigetelés szervizeléshez?
A tartály puha, levehető, 100 mm vastag, műbőr borítású szigeteléssel rendelkezik, amely tépőzár/pántok segítségével egyszerűen levehető és károsodás nélkül visszahelyezhető – hasznos csonkok bekötésekor, szervizműveleteknél vagy érzékelők, fűtőbetétek utólagos beszerelésénél.
Kombinálható-e a tartály egyszerre több hőforrással (pl. hőszivattyú és napenergia)?
Igen, ez a hőcserélős akkumulátor tartály egyik fő feladata – lehetővé teszi több hőforrás (hőszivattyú, fatüzelésű elgázosító kazán, napenergia-rendszer, elektromos fűtőbetét) kombinálását egyetlen akkumulátor testben. A pontos bekötést és a szükséges csonkok számát javasoljuk fűtéstechnikussal megterveztetni a konkrét hőforrás-kombináció szerint.
Lehet-e utólag elektromos fűtőbetétet beszerelni?
Igen, a tartály előkészített G 6/4" menetes csonkkal rendelkezik ATTACK TH elektromos fűtőbetétekhez (pl. TH100, TH102, TH103, TH107, 2–6 kW teljesítménnyel), amelyek tartalék vagy kiegészítő hőforrásként szolgálnak.
Az AS, HR, HRS, TUV és TUVS közötti árkülönbség csak a kiegészítő felszereltségből adódik?
Igen, az azonos térfogatú változatok közötti árkülönbség a beépített komponensek mennyiségét tükrözi – beépített zománcozott HMV-tároló (HR/HRS), rozsdamentes spirál (TUV/TUVS) és/vagy egy további külső hőcserélő (HRS/TUVS a HR/TUV-hoz képest). Minél több funkciót integrál magában a tartály, annál magasabb a beszerzési ára, de ugyanakkor nem kell külön eszközöket vásárolnia és telepítenie.
Hogyan zajlik az AS1000K tartály megrendelése és kiszállítása?
Megrendelés után a tartályt szlovákiai gyártói raktárból szállítjuk ki, a kiszállítás időpontjáról e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk. Igény esetén kompatibilis tartozékokat is tudunk ajánlani (ATTACK TH elektromos fűtőbetétek, keringtető szivattyúk, szabályozók), hogy egy megrendeléssel teljes, működőképes rendszert kapjon.
Garancia
Az AS1000K akkumulátor tartályra 24 hónap garanciát biztosítunk az üzembe helyezés dátumától számítva, de legfeljebb 30 hónapot a gyártól való kiszállítás dátumától számítva. A tartály kiválasztásával, bekötésével vagy szervizelésével kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal értékesítési osztályunkhoz – szívesen segítünk a teljes rendszer megtervezésében, beleértve a hőforrást, a keringtető szivattyúkat és a szabályozást is.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HMV puffertartályok |
|---|---|
| Súly: | 118 kg |
| Tartály térfogata: | 1000 l |
| Sorozat: | AS – egy hőcserélős akkumulátor tartály |
| Méretek - átmérő (becslés): | 900 mm |
| Méretek - magasság (becslés): | 1790 mm |
| Tömeg (becslés): | 118 kg |
| HMV-előkészítés: | külső tárolóval (nem tartozék) |
| Hőcserélők száma (fűtővíz): | 1 |
| Hőcserélő felülete (becslés): | 3.0 m2 |
| Hőcserélő/spirál anyaga: | acél korrózióálló bevonattal |
| Köpeny anyaga: | acél, korrózióálló belső bevonat |
| Szigetelés: | puha, levehető, 100 mm, műbőr borítás |
| Max. üzemi nyomás: | 3 bar |
| Max. vízhőmérséklet: | 95 °C |
| Csatlakozó csonkok száma (becslés): | 6 |
| Előkészítés elektromos fűtőbetéthez: | G 6/4" |
| Származási ország: | Szlovákia |
| Gyártó: | ATTACK, s.r.o. |
| Garancia: | 24 hónap az üzembe helyezéstől (max. 30 hónap a kiszállítástól) |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A vállalatról
Az ATTACK termékek a legmodernebb gyártástechnológiákkal készülnek, amelyekkel rendelkezünk. Mint Szlovákia legjelentősebb, tisztán szlovák tőkével rendelkező és egyetlen tulajdonos által vezetett hőtechnikai gyártója, teljes mértékben tisztában vagyunk azzal, hogy minden egyes gyártási folyamat kihat a termék élettartamára és természetesen az Ön elégedettségére is. Ezért csak a legjobbat használjuk – a speciális kazánlemeztől kezdve a lézeres pontos anyagvágáson át egészen a legfontosabb elemig – a vízálló hegesztési varratokig, amelyeket kizárólag robotokkal, precíz szerelvényekben végzünk, ezzel kiküszöbölve az emberi tényezőt. Az összes ATTACK termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek elismert vizsgálóintézetek minőségi tanúsítványaival, és megfelelnek az állami támogatás igényléséhez szükséges feltételeknek.
Az ATTACK vállalat története
A vállalat gyártóüzeme Közép-Szlovákia északi részén, kb. 20 km-re Zsolnától (Žilina) található. Hőtechnikai gyártással foglalkozó vállalatunk 1995-ben kezdte meg a gyártást álló kazánokkal, majd fokozatosan bővítette termelését a mai szintre, amikor is széles választékot gyárt fali kondenzációs kazánokból, álló kazánokból, szilárdtüzelésű kazánokból és HMV tárolókból. A vállalat középvállalatnak számít, kb. 5000 m² beépített területtel és kb. 1000 m² fedetlen területtel. A kazángyártás saját gyártócsarnokokban zajlik, saját fejlesztéssel, konstrukcióval, értékesítéssel és külföldi piacokra történő exporttal.
Vállalati profil és jövőkép
„A vállalat fő célja és filozófiája olyan csúcsminőségű termékek fejlesztése, amelyek a legmagasabb minőséget, funkcionalitást és dizájnt nyújtják, a legmagasabb égési hatásfokot érik el a környezet védelme mellett, kedvező ár megtartásával.“
Az ATTACK vállalat és termékportfólió
Széles termékválasztékot kínálunk, amelyek tüzelőanyag típusa és teljesítménye szerint különböznek. Minden kazánba világszínvonalú gyártók alkatrészeit építjük be, a gyártás a legmodernebb technológiával, kamerás és számítógépes rendszerrel ellenőrzött, és a legfejlettebb berendezésekkel és módszerekkel tesztelt. Minden csoportban széles választék áll rendelkezésre mind a kivitelek, mind a teljesítmények tekintetében. A kazánok elsősorban családi házak, lakások, de nagyobb üzemek fűtésére is alkalmasak. A vállalat profilja magában foglalja a biomassza, gáz, elektromos kazánokat és tartozékokat. A kazánok gyártásához megújuló energiaforrást használunk, mégpedig 200 kWp teljesítményű napelemeket, amelyek elegendő elektromos energiát biztosítanak a gyártáshoz.
Export és szerviz
Az ATTACK vállalat több mint 51 országba exportálja termékeit szerte a világon. Jelenleg az EU összes országába, Oroszországba, az USA-ba, Kanadába és Új-Zélandra exportáljuk termékeinket. Külföldön a legnagyobb érdeklődés a modern fatüzelésű elgázosító, pellet- és kombinált kazánok iránt mutatkozik, amelyek jelenleg nagyon keresettek Európában és az amerikai kontinensen, de nagy az érdeklődés az álló gázkazánok iránt is, amelyek megbízhatóan képviselnek minket egészen a távoli Szibériáig.
Az egyéni hozzáállás minden ügyfélhez, a rugalmas tárgyalások és a megbízhatóság gyorsan kölcsönös bizalommá alakul, ami folyamatos ügyfélnövekedést biztosít számunkra további országokban.
Szervizpartnereink saját képzési központunkban kapnak oktatást, amely valós üzemi körülmények között bekötött termékekkel van felszerelve. Partnereink két szakaszban – elméleti és gyakorlati – képződnek, ahol lehetőségük van az elméleti részt gyakorlatba átültetni és mindent kipróbálni a termékeken. Az ATTACK, s.r.o. vállalat Szlovákia egész területét lefedő szervizhálózattal rendelkezik. Meghibásodás esetén akár 705 szervizszervezet is segítségére lehet, amelyek szakképzett szerviztechnikusai rövid időn belül el tudják hárítani bármely ATTACK termék meghibásodását, legyen szó családi házak, lakások vagy üzemek fűtéséről.
Vállalati profil – Kutatás és fejlesztés
Az ATTACK, s.r.o. vállalat saját kutatási és fejlesztési központtal rendelkezik, ahol a cég fejlesztő és műszaki munkatársai évente újítják és készítik elő az új hőtechnikai berendezéseket. A fejlesztés során hangsúlyt fektetnek a berendezések kezelésének egyszerűségére, a modern dizájnra, a környezeti tűrőképességre és a minimális méretekre. Minden termék a vonatkozó szabványoknak, specifikációknak, jogi és egyéb előírásoknak megfelelően kerül tervezésre és fejlesztésre. Az ATTACK ® termékeibe kerülő alkatrészek kiválasztása a legszigorúbb kritériumoknak van alávetve, és kizárólag megbízható, hosszú éveken át bevált alkatrészek és anyagok használhatók fel elismert beszállítóktól.
A fejlesztés során az ATTACK, s.r.o. nem működik együtt más gyártókkal, hanem mindig igyekszik egy lépéssel a konkurencia előtt járni.
Az ATTACK vállalat – Tanúsítványok és díjak
Az ATTACK, s.r.o. vállalat rendelkezik ISO 9001 minőségi tanúsítvánnyal:
- kazánok tervezésére és fejlesztésére,
- kazánok gyártására,
- berendezések és kazánok szervizelésére
Nagy hangsúlyt fektetünk termékeink minőségére. 2003 óta rendelkezünk ISO 9001 minőségirányítási tanúsítvánnyal. Ez a nemzetközi irányelv szerinti minőségi tanúsítvány igazolja a gázkészülékek kutatása, fejlesztése, gyártása, tervezése és üzemeltetése terén végzett tevékenységeket. A jóváhagyási tanúsítványt a rangos londoni auditáló cég, a Lloyd’s Register Quality Assurance hagyta jóvá és adta ki.
A vállalattal szemben támasztott követelmények szigorúságát bizonyítja az is, hogy a tanúsítványt az LRQA tanúsító társaságnál 3 évente meg kell védeni.
Ez a minőségirányítási rendszer az ATTACK, s.r.o. vállalat progresszivitását és pozitív hozzáállását mutatja az ügyfelek felé, ezzel bizonyítva a tisztán szlovák hagyományos vállalat minőségét. A menedzsmentrendszer egyben aláhúzza a vállalat stratégiáját, amely annak betartásához, további fejlődéséhez és javításához vezet. Minden ATTACK® termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek CE, TÜV, GOST tanúsítvánnyal elismert nemzetközi vizsgálóintézetektől.
Rendszeresen részt veszünk hazai és külföldi hőtechnikai kiállításokon, ahol a vállalat számos díjat nyert, a dicsérő okiratoktól kezdve egészen az arany érmekig.
