Eshop roka 2025 s vykurovacou technikou

ATTACK Fali fan-coil egység FCU - W 4 (5,4/3,6 kW)

Kód: FCUW4
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
216 759 Ft –5 %
Tepelné čerpadlo ATTACK Nástenná fan-coil jednotka FCU - W 4 (5,4/3,6 kW)
216 759 Ft –5 % 205 921 Ft / db 167 415 Ft ÁFA nélkül Egységár:
Külföldi szállítás
Raktáron a szállítónál

Részletes információ

Termék részletes leírása

ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egy falra szerelhető fan-coil (ventilátoros konvektor) egység az FCU - FCU - W 4 sorozatból, amely hőpumpából (pl. ATTACK Inverter R32 Levegő/Víz) származó hőt és hűtést közvetlenül az otthoni vagy kereskedelmi helyiségekbe szolgáltat. Az egység hűtőteljesítménye kb. 5,4 kW, fűtőteljesítménye kb. 3,6 kW, egy modern egyirányú (DC/EC) motoros ventilátorral, folyamatos sebességszabályzással.

Kulcsfontosságú tulajdonságok

  • falra szerelhető – a klasszikus falra szerelhető (split) klímaegységekhez hasonlóan falra szerelhető, a levegőt elől/felülről szívja be, és a szobába irányított, beállítható lamellákon keresztül fújja ki – ideális ott, ahol nincs elérhető padlás vagy egyszerűbb szerelés és szűrő karbantartása szükséges
  • Hűtőteljesítmény kb. 5,4 kW, fűtőteljesítmény kb. 3,6 kW (névleges működési körülmények mellett)
  • DC (EC) ventilátor motor – alacsony villamos energiafogyasztás, csendes és folyamatosan szabályozható működés
  • Beépített kondenzátumgyűjtő medence lefolyattal a hűtő üzemmódhoz
  • Cserélhető/öblíthető levegőszűrő, amely por és durva szennyeződéseket fog el
  • Névleges levegőteljesítmény kb. 750 m³/h a ventilátor legmagasabb sebességi fokozatán
  • Egyedi szobai szabályozás lehetősége termostáttal/irányítóval és motoros szeleppel a vízbevitelhez
  • Ideális hőpumpás fűtő és hűtő rendszerek végberendezésként

Hogyan működik a fan-coil egység

A fan-coil (ventilátoros konvektor) vízhőcserélő, amelyhez ventilátor van szerelve, amely a szoba levegőjét a lamellás hőcserélőn keresztül áramoltatja. Nyáron a hűtő üzemmódú hőpumpából származó hűtött víz átfolyik a hőcserélőn, a levegő lehűl és kiszárít, majd az egység visszavezeti a szobába – a keletkezett kondenzátumot a gyűjtőmedencéből és a lefolyón keresztül elvezetik. Téli időszakban viszont a hőcserélőn át fűtött víz áramolhat, és az egység a szobához tartozó fűtési hőforrás kiegészítő vagy fő forrása lehet, gyorsabb reakcióval, mint például a padlófűtés.

A DC (EC) motor segítségével a ventilátor fordulatszámát folyamatosan igazítható az aktuális teljesítményigényhez és a csendes működési igényhez (pl. éjszakai üzemmód a hálószobában), miközben a ventilátor saját villamos energiafogyasztása alacsony marad.

Áttekintés az ATTACK FCU fan-coil egységekről

Az ATTACK FCU sorozat különböző teljesítményű, padlásba szerelhető és falra szerelhető változatokat kínál, így választható az a megfelelő egység, amely a különböző méretű szobákhoz illik. A ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) modell része ennek a sorozatnak.

FCU - C 2 / C 3padlásba szerelhető, kisebb hűtőteljesítmény kb. 3,1 / 4,7 kW – kisebb szobákhoz
FCU - C 4 / C 5 / C 6padlásba szerelhető, közepes hűtőteljesítmény kb. 5,9 - 9,0 kW – nagyobb szobákhoz, nappalikhoz
FCU - C 8padlásba szerelhető, a sorozat legnagyobb hűtőteljesítménye kb. 11,6 kW – nagyobb helyiségekhez, open-space-khez
FCU - W 2 / W 3falra szerelhető, kisebb hűtőteljesítmény kb. 2,7 / 4,1 kW – hálószobákhoz, kisebb szobákhoz
FCU - W 4 / W 5falra szerelhető, nagyobb hűtőteljesítmény kb. 5,4 / 6,8 kW – nappalikhoz, nagyobb szobákhoz

A megfelelő szoba és elhelyezkedés kiválasztása

A fan-coil egység elhelyezkedésének kiválasztásánál figyelembe kell venni a szoba hőterhelését (felület, ablakok iránya, üvegezett felületek, személyek száma), a szabad levegőáramlást akadályok nélkül (bútorok, függönyök), valamint a víz- és villamosenergia-hálózat elérhetőségét. A padlásba szerelhető változatnál szükséges a megfelelő fényes magasság a padlás alatt az egység testéhez és a szervízhoz, míg a falra szerelhető változatnál a fal felső harmadába való elhelyezés ajánlott, szabad kilátással a szobába.

Szerelés és használat

ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egységet G 1/2" menetes csatlakozáson keresztül kell csatlakoztatni a fűtő/hűtővíz hálózathoz, javasolt zárókuglicsapokat felszerelni szervíz esetén, valamint motoros két- vagy háromutú szelepet a fűtési hőterhelés aktuális szintjének szabályozásához. A kondenzátum elvezetését vagy gravitációs lefolyóval a vízvezetékbe, vagy kondenzátum szivattyúval kell megoldani, ha a gravitációs lefolyó nem áll rendelkezésre. Az egység tömege kb. 15,5 kg, becslés szerinti méretei 900x195x600 mm (Sz×M×M). A működés megkezdése előtt javasolt, hogy a bekötést szakember ellenőrizze.

Szabályozási és irányítási lehetőségek

Az egységet vezetékes szobai irányítóval kijelzővel, vezeték nélküli távirányítóval, vagy beépíthető a felsőbb szintű épületirányítási rendszerbe. A szabályozás általában lehetővé teszi a kívánt hőmérséklet beállítását, a ventilátor sebességi fokozatának választását, valamint a fűtő és hűtő üzemmód közötti váltást (4- vagy átváltó 2-csöves rendszereknél). A konkrét típusú irányító és funkcióinak kiválasztása a fűtő/hűtő rendszer projektjétől függ.

Energiahatékonyság és üzemeltetési költségek

A DC (EC) ventilátor motorja miatt az ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egység saját villamos energiafogyasztása jelentősen alacsonyabb, mint a régebbi AC motoros típusoké, különösen részleges teljesítmény esetén. Mivel a fan-coil egység csak a hőpumpából származó hőt/hűtést terjeszti, és maga nem állít elő hőt, üzemeltetési költségei főként a ventilátor energiafogyasztását jelentik – a valós energiafogyasztás fűtés/hűtéshez főként a csatlakoztatott hőpumpa hatékonyságától függ.

Gyakorlati alkalmazási példák

Nyári hűtés a nappaliban: Az ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egység, amely az ATTACK Inverter R32 hőpumpához csatlakozik hűtő üzemmódban, jelentősen javíthatja a szoba hőkomfortérzetét a forró nyári hónapokban, ahol a padlófűtés nem biztosít hűtő hatást, vagy csak korlátozott mértékben.

Gyors melegítés átmeneti időszakban: A tavasz és ősz időszakában, amikor a külső hőmérséklet ingadozik, a fan-coil egység gyorsabban reagál a kívánt hőmérséklet változására, mint a padlófűtés, amit különösen azokban a szobákban értékelni fog, ahol az látogatottság változó (nappali, irodaszoba).

Kompatibilitás az ATTACK hőpumpákkal

ATTACK Falpanél FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egység az ATTACK Inverter R32 Levegő/Víz hőpumpák sorozatával való együttműködésre lett kialakítva, amelyek képesek hűtött és melegített vizet biztosítani a fan-coil egység hűtő és fűtő üzemmódjához. Több fan-coil egység esetén javasolt a hőpumpához hidraulikus elosztót vagy akkumulációs/kihajtó tartályt (pl. ATTACK AK ANTIKOR) csatlakoztatni, amely stabilizálja a vízáramlást, és megóvja a hőpumpát a kompresszor nem kívánt ciklusától több környéken történő nyitás/zárás esetén.

A levegő minősége és szűrés

A belépő levegőt a hőcserélővel való érintkezés előtt cserélhető/öblíthető szűrő szűri, amely durva por és szennyeződéseket fog el, ezzel megóvja a lamellás hőcserélőt a lerakódásoktól, és meghosszabbítja az egység mélytisztításának időközét. A hűtő üzemmód alatt a szoba levegőjének részleges kiszárítása is megtörténik, ami nyári hónapokban azonos levegőhőmérséklet mellett jobb hőkomfortérzetet eredményez. Növekvő levegőminőségi követelmények esetén (allergiások, porosabb környezet) érdemes figyelembe venni egy finomabb kiegészítő szűrőt, ha a modell és az irányító ezt lehetővé teszi.

Biztonsági és szerelési megjegyzések

Az egység villamos csatlakozása (ventilátor, kondenzátum szivattyú) szakember által kell megvalósítani, megfelelő villamos szabványok szerint. A kondenzátum elvezetését vízvezetékbe vagy működő kondenzátum szivattyúval kell megoldani, hogy megelőzze a vízszivárgást az épület szerkezetébe. A működés megkezdése előtt javasolt a víz környezetének nyomáspróbája.

Környezeti és fenntarthatósági aspektus

A DC (EC) motoros ventilátor miatt az ATTACK Nástenná fan-coil jednotka FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) egység kevesebb elektromos energiát fogyaszt, mint a hasonló, régebbi AC motoros megoldások, különösen részterhelési működés esetén. Mivel a hő/chill rendszer egység csupán elosztja, nem termel (ezt a hozzácsatlakoztatott hőszivattyú biztosítja), környezeti előnye elsősorban az már előállított energia hatékony felhasználásában rejlik, a felesleges veszteségek nélkül.

Szállítás és manipuláció

A termék paletás szállítással kerül kézbesítésre, általában néhány munkanapon belül a megrendelés után (a pontos kézbesítési időt a megrendelés leadása után megerősítjük, mivel néhány modell esetében gyártáson vagy összeállításon van a megrendelés alapján). A termék súlyának figyelembevételében (kb. 15,5 kg) ajánlott a csomag átvételekor megfelelő manipulációs eszközt (pl. palettaáruhordó, illetve egy másik személyt) biztosítani, valamint az átvételkor ellenőrizni a csomag megfelelő állapotát, hogy a szállításból származó károkra vonatkozóan a reklamációs jog megmaradjon.

A gyártóról, ATTACK

ATTACK, s.r.o. szlovák fűtési és hűtési technika gyártója, amely termékpalettáját, például az ATTACK Inverter R32 hőszivattyúkat, kiegészíti a hozzájuk tartozó kiegészítőkkel, mint például a FCU sorozatú fan-coil egységek, akkumulációs tartályok és TÚV hőtárolók, így a vásárlók számára egységes fűtési és hűtési megoldást kínál egy forrásból.

Műszaki adatok

Felszerelés típusanástenná
ModellFCU - W 4
Hűtőteljesítmény (becslés)5,4 kW
Fűtőteljesítmény (becslés)3,6 kW
Ventilátor motor típusaDC (EC) - egyenáramú, folyamatos szabályozás
Éves levegőteljesítménykb. 750 m³/h
Felszerelés módjanástenná
Méretek (becslés)900x195x600 mm (Sz×M×M, becslés)
Súly (becslés)15,5 kg
VízcsatlakozásG 1/2"
Kondenzát elvezetésegyűjtőmedence + elvezető nyak (kondenzát szivattyúzás lehetősége)
GyártóATTACK, s.r.o.
OrszágSzlovákia
Garancia24 hónap

Megjegyzés: a méretek, súly és levegőteljesítmény becsült értékek a FCU sorozat adott modelljéhez, a pontos adatokat ellenőrizze a gyártó aktuális műszaki leírásában vagy kérje meg a megrendelés során.

Gyakran ismert kérdések

Hogyan működik a fan-coil (ventilátoros hőcserélő) egység a hőszivattyúval együtt?

A fan-coil egység vízhőcserélő, amely ventilátorral felvételi hideg vagy meleg vizet a hőszivattyúból (pl. ATTACK Inverter R32) és intenzív levegőáramlás révén továbbítja azt a térbe – nyáron hűt, télen fűt. Ez tehát a fűtési/hűtési rendszer végberendezése (elosztó), nem önálló hőforrás.

Képződik kondenzát hűtés közben és hogyan vezetik el?

Igen, a hűtési mód alatt a levegő páratartalma kondenzálódik a hűtőhőcserélőn. Az egység kondenzátgyűjtő medencével és elvezető nyakkal van felszerelve, amely gravitációs csatlakozással vagy kondenzát szivattyúzással történő elvezetést tesz lehetővé, ha a gravitációs lejtő nem áll rendelkezésre.

Miért van DC (EC) motor az egységben és mi az előnye?

Az egyenáramú (DC/EC) ventilátor motor a hagyományos váltakozó áramú (AC) motorhoz képest folyamatos sebességszabályozást, jelentősen alacsonyabb fogyasztást és csendesebb működést biztosít, ami a lakóterekben folyamatos használat esetén lényeges előny.

Mi a különbség a kassza és a falra szerelhető megoldás között?

A kassza (C) megoldást padlásba szerelik (általában 600x600 mm-es modul), a levegőt négyirányú (vagy egyirányú) rácsokon keresztül osztja el a szobában, ami nagyobb szobákban és rejtett szerelési igény esetén megfelelő. A falra szerelhető (W) megoldást hasonlóan, mint a klasszikus split klímaegységet, falra szerelik, amely egyszerűbb a szerelés és a szűrő karbantartása szempontjából.

Lehetséges, hogy egy fan-coil egységet külön irányítsanak a fűtési rendszer többi részétől?

Igen, az egységeket szokásosan saját szobatermostattal/irányítóval (drótos vagy drótnélküli) és motoros két- vagy háromutú szeleppel szerelik a vízbevitelhez, így a szoba hőmérséklete függetlenül szabályozható a többi körhöz képest.

Szükség van kondenzációs hőtárolóra vagy kiegyenlítő tartályra a fan-coil egységek előtt?

Az ATTACK AK ANTIKOR sorozatból származó hőelosztó/kiegyenlítő (akkumulációs) tartály használata javasolt, amely stabilizálja a különböző fan-coil egységekhez juttatott víz áramlását és hőmérsékletét, valamint megóvja a hőszivattyú kompresszorát a gyakori bekapcsolásoktól.

Mekkora a zajszint az egységnél és szabályozható-e?

A DC motor miatt több ventilátor sebességi szint is beállítható – a legalacsonyabb szinten a működés nagyon csendes, például hálószobákban is megfelelő, míg a legmagasabb szinten elérhető a maximális hűtő/fűtő teljesítmény.

Lehetséges az egységet központi irányítórendszerhez (BMS) vagy alkalmazáshoz csatlakoztatni?

Igen, a fan-coil egységek irányítóinak nagy része támogatja a buszhoz (pl. Modbus) való csatlakozást vagy az emelkedő épületirányító rendszerhez (BMS) való integrációt, illetve a mobilalkalmazáshoz való csatlakozást egy kapun keresztül. A konkrét lehetőségek az irányító típusától függenek, amelyet projekt szerint külön kell megvásárolni.

Hányszor kell tisztítani vagy cserélni a szűrőt?

A levegőszűrőt legalább évente kétszer érdemes ellenőrizni és tisztítani (vagy cserélni), porosabb környezetben gyakrabban. A szűrő eldugulása csökkenti az egység levegőteljesítményét és növeli a zajszintet.

Képes a fan-coil egység teljesen helyettesíteni a radiátorokat, vagy csak kiegészíti a fűtést?

A gyakorlatban a fan-coil egységeket két módra is használják – mint gyors hő/hűtőforrás padlófűtés mellett (különösen nyári hűtéshez, amit a padlófűtés nem biztosít), vagy mint fő fűtő és hűtőelem a szobában. A választás az egész épület fűtési/hűtési rendszerének projektjétől függ.

Garancia és szervíz

Ez a termék az ATTACK márkájú termékhez szabványos 24 hónapos garancia időszakot biztosít a működésbe helyezéstől számítva, legfeljebb azonban 30 hónapot a gyárból történő szállítás dátumától. Kiválasztott termékek esetén és a működésbe helyezés regisztrálása esetén, amelyet hitelesített szervíztechnikus végez el, hosszabbított garancia is megkötésre kerülhet – a konkrét feltételeket kérjük ellenőrizze a megrendelés során vagy a kereskedelmi osztálynál. A szervíz és a pótalkatrészek az ATTACK hitelesített szervízpartnerei hálózata által biztosítottak, a pótalkatrészek rendszerint raktáron vannak.

A működésbe helyezés előtt javasolt, hogy a rendszer bekötését és töltését szakértő személy (fűtésüzemeltető/szervíztechnikus) ellenőrizze, hogy teljesüljön az összes teljes garanciaidőre való jogosultság feltétele.

Összefoglalás

ATTACK Nástenná fan-coil jednotka FCU - W 4 (5,4/3,6 kW) – falra szerelhető fan-coil egység DC motorral, kb. 5,4 kW hűtőteljesítménnyel és kb. 3,6 kW fűtőteljesítménnyel, amely a hőszivattyúból (pl. ATTACK Inverter R32) származó hőt és hűtést elosztja lakó- és kereskedelmi területekre.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: ATTACK puffertárolók és fan-coilok
Jótállás: 2 év
Súly: 15.5 kg
Montázs mód: fal
Modell: FCU - W 4
Hűtő teljesítmény (becslés): 5,4 kW
Fűtő teljesítmény (becslés): 3,6 kW
Ventilátor motor típusa: DC (EC)
Névleges levegőteljesítmény: kb. 750 m³/h
Méretek (becslés): 900x195x600 mm (Sz×M×M, becslés)
Súly (becslés): 15,5 kg
Vízcsatlakozás: G 1/2"
Kondenzát elvezetése: gyűjtőmedence + lefolyó
Szigorítás: szobatermostát / vezérlő (különálló)
Gyártó: ATTACK, s.r.o.
Származási ország: Szlovákia
Garancia: 24 hónap

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

A vállalatról

Az ATTACK termékek a legmodernebb gyártástechnológiákkal készülnek, amelyekkel rendelkezünk. Mint Szlovákia legjelentősebb, tisztán szlovák tőkével rendelkező és egyetlen tulajdonos által vezetett hőtechnikai gyártója, teljes mértékben tisztában vagyunk azzal, hogy minden egyes gyártási folyamat kihat a termék élettartamára és természetesen az Ön elégedettségére is. Ezért csak a legjobbat használjuk – a speciális kazánlemeztől kezdve a lézeres pontos anyagvágáson át egészen a legfontosabb elemig – a vízálló hegesztési varratokig, amelyeket kizárólag robotokkal, precíz szerelvényekben végzünk, ezzel kiküszöbölve az emberi tényezőt. Az összes ATTACK termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek elismert vizsgálóintézetek minőségi tanúsítványaival, és megfelelnek az állami támogatás igényléséhez szükséges feltételeknek.

Az ATTACK vállalat története

A vállalat gyártóüzeme Közép-Szlovákia északi részén, kb. 20 km-re Zsolnától (Žilina) található. Hőtechnikai gyártással foglalkozó vállalatunk 1995-ben kezdte meg a gyártást álló kazánokkal, majd fokozatosan bővítette termelését a mai szintre, amikor is széles választékot gyárt fali kondenzációs kazánokból, álló kazánokból, szilárdtüzelésű kazánokból és HMV tárolókból. A vállalat középvállalatnak számít, kb. 5000 m² beépített területtel és kb. 1000 m² fedetlen területtel. A kazángyártás saját gyártócsarnokokban zajlik, saját fejlesztéssel, konstrukcióval, értékesítéssel és külföldi piacokra történő exporttal.

Vállalati profil és jövőkép

„A vállalat fő célja és filozófiája olyan csúcsminőségű termékek fejlesztése, amelyek a legmagasabb minőséget, funkcionalitást és dizájnt nyújtják, a legmagasabb égési hatásfokot érik el a környezet védelme mellett, kedvező ár megtartásával.“

Az ATTACK vállalat és termékportfólió

Széles termékválasztékot kínálunk, amelyek tüzelőanyag típusa és teljesítménye szerint különböznek. Minden kazánba világszínvonalú gyártók alkatrészeit építjük be, a gyártás a legmodernebb technológiával, kamerás és számítógépes rendszerrel ellenőrzött, és a legfejlettebb berendezésekkel és módszerekkel tesztelt. Minden csoportban széles választék áll rendelkezésre mind a kivitelek, mind a teljesítmények tekintetében. A kazánok elsősorban családi házak, lakások, de nagyobb üzemek fűtésére is alkalmasak. A vállalat profilja magában foglalja a biomassza, gáz, elektromos kazánokat és tartozékokat. A kazánok gyártásához megújuló energiaforrást használunk, mégpedig 200 kWp teljesítményű napelemeket, amelyek elegendő elektromos energiát biztosítanak a gyártáshoz.

Export és szerviz

Az ATTACK vállalat több mint 51 országba exportálja termékeit szerte a világon. Jelenleg az EU összes országába, Oroszországba, az USA-ba, Kanadába és Új-Zélandra exportáljuk termékeinket. Külföldön a legnagyobb érdeklődés a modern fatüzelésű elgázosító, pellet- és kombinált kazánok iránt mutatkozik, amelyek jelenleg nagyon keresettek Európában és az amerikai kontinensen, de nagy az érdeklődés az álló gázkazánok iránt is, amelyek megbízhatóan képviselnek minket egészen a távoli Szibériáig.

Az egyéni hozzáállás minden ügyfélhez, a rugalmas tárgyalások és a megbízhatóság gyorsan kölcsönös bizalommá alakul, ami folyamatos ügyfélnövekedést biztosít számunkra további országokban.

Szervizpartnereink saját képzési központunkban kapnak oktatást, amely valós üzemi körülmények között bekötött termékekkel van felszerelve. Partnereink két szakaszban – elméleti és gyakorlati – képződnek, ahol lehetőségük van az elméleti részt gyakorlatba átültetni és mindent kipróbálni a termékeken. Az ATTACK, s.r.o. vállalat Szlovákia egész területét lefedő szervizhálózattal rendelkezik. Meghibásodás esetén akár 705 szervizszervezet is segítségére lehet, amelyek szakképzett szerviztechnikusai rövid időn belül el tudják hárítani bármely ATTACK termék meghibásodását, legyen szó családi házak, lakások vagy üzemek fűtéséről.

Vállalati profil – Kutatás és fejlesztés

Az ATTACK, s.r.o. vállalat saját kutatási és fejlesztési központtal rendelkezik, ahol a cég fejlesztő és műszaki munkatársai évente újítják és készítik elő az új hőtechnikai berendezéseket. A fejlesztés során hangsúlyt fektetnek a berendezések kezelésének egyszerűségére, a modern dizájnra, a környezeti tűrőképességre és a minimális méretekre. Minden termék a vonatkozó szabványoknak, specifikációknak, jogi és egyéb előírásoknak megfelelően kerül tervezésre és fejlesztésre. Az ATTACK ® termékeibe kerülő alkatrészek kiválasztása a legszigorúbb kritériumoknak van alávetve, és kizárólag megbízható, hosszú éveken át bevált alkatrészek és anyagok használhatók fel elismert beszállítóktól.

A fejlesztés során az ATTACK, s.r.o. nem működik együtt más gyártókkal, hanem mindig igyekszik egy lépéssel a konkurencia előtt járni.

Az ATTACK vállalat – Tanúsítványok és díjak

Az ATTACK, s.r.o. vállalat rendelkezik ISO 9001 minőségi tanúsítvánnyal:

  • kazánok tervezésére és fejlesztésére,
  • kazánok gyártására,
  • berendezések és kazánok szervizelésére

Nagy hangsúlyt fektetünk termékeink minőségére. 2003 óta rendelkezünk ISO 9001 minőségirányítási tanúsítvánnyal. Ez a nemzetközi irányelv szerinti minőségi tanúsítvány igazolja a gázkészülékek kutatása, fejlesztése, gyártása, tervezése és üzemeltetése terén végzett tevékenységeket. A jóváhagyási tanúsítványt a rangos londoni auditáló cég, a Lloyd’s Register Quality Assurance hagyta jóvá és adta ki.

A vállalattal szemben támasztott követelmények szigorúságát bizonyítja az is, hogy a tanúsítványt az LRQA tanúsító társaságnál 3 évente meg kell védeni.

Ez a minőségirányítási rendszer az ATTACK, s.r.o. vállalat progresszivitását és pozitív hozzáállását mutatja az ügyfelek felé, ezzel bizonyítva a tisztán szlovák hagyományos vállalat minőségét. A menedzsmentrendszer egyben aláhúzza a vállalat stratégiáját, amely annak betartásához, további fejlődéséhez és javításához vezet. Minden ATTACK® termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek CE, TÜV, GOST tanúsítvánnyal elismert nemzetközi vizsgálóintézetektől.

Rendszeresen részt veszünk hazai és külföldi hőtechnikai kiállításokon, ahol a vállalat számos díjat nyert, a dicsérő okiratoktól kezdve egészen az arany érmekig.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.