ATTACK TUV 600 hőtárolós tartály rozsdamentes spirállal HMV melegítéshez (szigetelés az árban)
Kód: TUV600KTermék részletes leírása
ATTACK Puffertartály TUV 600, rozsdamentes csővel a HMV melegítésére (szigetelés az árban)
Az ATTACK hőcserélős puffertartályok öt megoldásból álló egységes sorozatot alkotnak, amelyek egymástól a használati melegvíz (HMV) előállításának módjában és a fűtővíz feltöltésére beépített hőcserélők számában különböznek. Éppen ez a választás dönti el, hogy milyen egyszerűen és milyen költségekkel csatlakoztatja a tartályt hőszivattyúhoz, fatüzelésű elgázosító kazánhoz, gázkazánhoz vagy napkollektorokhoz:
- AS – egy hőcserélős tartály, tisztán fűtési akkumuláció. Nincs beépítve HMV-előállítás, kizárólag a fűtővíz akkumulálására és a hőforrás (pl. hőszivattyú vagy elgázosító kazán) hidraulikus leválasztására szolgál a fűtési körtől. A melegvíz előállítását ilyen esetben külső tartály (pl. ATTACK Z sorozat) oldja meg.
- HR – tartály beépített, zománcozott 160 literes HMV-tartállyal a puffertest belsejében ("tartály a tartályban" elv). Nem tartalmaz további hőcserélőt – a fűtővíz közvetlenül kerül a puffertartályba, ezért elsősorban azokhoz a hőforrásokhoz alkalmas, amelyek nem igényelnek hidraulikus leválasztást (jellemzően saját szivattyúval rendelkező szilárdtüzelésű kazánok).
- HRS – ugyanaz a kivitel, mint a HR (beépített 160 literes zománcozott HMV-tartály), kiegészítve egy külső hőcserélővel a fűtővíz feltöltésére. Ennek köszönhetően a HRS a hidraulikus leválasztást igénylő hőforrásokhoz is alkalmas, például hőszivattyúhoz.
- TUV – belül rozsdamentes csővel ellátott tartály, amely átfolyós (átfolyó-melegítéses) HMV-melegítést biztosít – a hideg víz átfolyik a csövön és azonnal felmelegszik, külön HMV-tartály nélkül. A fűtővíz közvetlenül kerül be, további hőcserélő nélkül.
- TUVS – a TUV (rozsdamentes cső az átfolyós HMV-melegítéshez) és egy külső, a fűtővíz feltöltésére szolgáló hőcserélő kombinációja – a sorozat legáltalánosabban használható megoldása, amely hidraulikus leválasztást igénylő hőforrásokhoz is alkalmas (hőszivattyú, több hőforrás kombinációja).
ATTACK Puffertartály TUV 600, rozsdamentes csővel a HMV melegítésére (szigetelés az árban) az ATTACK hőcserélős puffertartályok sorozatának 600 literes térfogat-kategóriájába tartozik. Ez a TUV – puffertartály rozsdamentes csővel az átfolyós HMV-melegítéshez variáns – rozsdamentes cső a tartály belsejében az átfolyós HMV-melegítéshez, további hőcserélő nélkül – a fűtővíz közvetlenül kerül be. Ez az oldal pontosan ezt a konkrét modellt írja le, beleértve a műszaki paramétereit, az ajánlott hőforrásokat és a leggyakoribb vásárlói kérdéseket.
Fő jellemzők
- Levehető, puha, 100 mm vastag szigetelés strapabíró műbőr (PVC) huzatban – a csatlakozások szervizeléséhez egyszerűen levehető és visszahelyezhető, anélkül, hogy a tartály felületét tartósan meg kellene bontani.
- Belső rozsdamentes cső az átfolyós (higiénikus) HMV-melegítéshez, becsült kb. 2,8 m² hőátadó felülettel – nincs pangó víz, minimális a baktériumok, köztük a legionella elszaporodásának kockázata.
- Külső hőcserélő a fűtővíz feltöltésére, becsült kb. 2,8 m² hőátadó felülettel, amely lehetővé teszi a hőforrás (pl. hőszivattyú) hidraulikus leválasztását a fűtési körtől.
- Hegesztett acéltest korrózióvédő belső bevonattal, max. 3 bar üzemi nyomásra és 95 °C-os vízhőmérsékletre méretezve.
- Előkészített G 6/4" menetes csatlakozás ATTACK TH (2–6 kW) elektromos fűtőbetét beépítésére, mint tartalék vagy kiegészítő hőforrás.
- Több csatlakozócsonk (összesen kb. 7) a hőforrás(ok), fűtési körök, hőmérséklet-érzékelők és légtelenítés csatlakoztatására – a csonkok pontos elrendezése a gyártói dokumentáció szerint.
- Kompakt alaprajz, a magasság/átmérő arány úgy optimalizált, hogy átférjen szabványos ajtókon és lépcsőházakon a kazánházba vagy technikai helyiségbe történő beszereléskor.
- Több hőforrás egyidejű kombinálásának lehetősége (hőszivattyú, fatüzelésű elgázosító kazán, napenergia rendszer, elektromos betét) a tartály köpenyén elhelyezett több csatlakozási sík révén.
- Szlovákiában készült, 24 hónap garancia az üzembe helyezéstől (max. 30 hónap a gyártól történő kiszállítástól).
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Tartály térfogata | 600 l |
| Sorozat / megoldás típusa | TUV – puffertartály rozsdamentes csővel az átfolyós HMV-melegítéshez |
| HMV-előállítás | rozsdamentes cső, átfolyós melegítés |
| Hőcserélők száma (fűtővíz) | 1 |
| Hőcserélő felülete (becsült) | kb. 2,8 m² |
| Méretek (becsült) | átmérő kb. 790 mm, magasság kb. 1780 mm (becsült érték, gyártási sorozattól függően kissé eltérhet) |
| Tömeg (becsült, üres tartály) | kb. 132 kg |
| Köpeny anyaga | acél, belső korrózióvédő bevonattal |
| Hőcserélő / cső anyaga | rozsdamentes acél |
| Szigetelés | puha, levehető, 100 mm vastag, műbőr huzat |
| Max. üzemi nyomás (puffer rész) | 3 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 95 °C |
| Csatlakozócsonkok száma (becsült) | 7 |
| Elektromos fűtőbetét előkészítve | igen, G 6/4" (pl. ATTACK TH100/TH102/TH103/TH107) |
| Származási ország | Szlovákia |
| Gyártó | ATTACK, s.r.o. |
| Garancia | 24 hónap az üzembe helyezéstől (max. 30 hónap a kiszállítástól) |
Telepítési ajánlások
A levehető, 100 mm vastag, puha szigetelésnek és a praktikus műbőr huzatnak köszönhetően a tartály tartósan megtartja a víz hőmérsékletét a fűtési szezonon kívül is, és a csatlakozások szervizelésekor a szigetelés egyszerűen levehető, majd sérülésmentesen visszahelyezhető. Az átfolyós, rozsdamentes csövön keresztüli melegítés gyakorlatilag korlátlan mennyiségű meleg vizet jelent, a klasszikus tartályban pangó vízre jellemző baktérium- (legionella) elszaporodás kockázata nélkül, mivel a víz a csőben nem áll. Fűtővíz oldali hőcserélő nélkül a TUV alkalmas saját szivattyúval rendelkező hőforrásokhoz, pl. közvetlenül csatlakoztatott ATTACK DPX/SLX elgázosító kazánokhoz.
A TUV600K tartály jól illeszkedik az ATTACK hőforrásokból álló rendszerekhez – ATTACK DPX/SLX fatüzelésű elgázosító kazánokkal (amelyeknél az égési folyamat miatt szükséges a fűtővíz akkumulálása), hőszivattyúkkal, valamint ATTACK EKO/PLQ/KLQ/E/EZ COMBI álló öntöttvas gázkazánokkal, amelyek külső, közvetett fűtésű HMV-tartályt igényelnek (ezek a kazánok önmagukban nem tartalmaznak tartályt). A csővezetékek, szivattyúk és biztonsági szerelvények pontos méretezését mindig javasolt jogosult fűtéstechnikai szakemberrel elvégeztetni, a konkrét objektum tervdokumentációja alapján.
A beszereléskor számoljon elegendő hellyel a tartály körül a csonkokhoz, érzékelőkhöz és az esetleges elektromos fűtőbetéthez való szervizhozzáféréshez. Javasoljuk biztonsági szelep, tágulási tartály és légtelenítő szelep beépítését a rendszer legfelső pontján, a zárt fűtési rendszerekre vonatkozó érvényes szabványoknak megfelelően.
Hogyan méretezzük helyesen a puffertartály térfogatát
A puffertartály térfogatának mindenekelőtt a hőforrás teljesítményéből, a fűtött objektum hőveszteségéből és az üzemeltetés módjából kell kiindulnia. Fatüzelésű elgázosító kazánoknál (pl. ATTACK DPX/SLX) irányadóan 20–40 liter akkumulációt szoktak ajánlani a kazán 1 kW teljesítményére, hogy a kazán teljes teljesítménnyel leéghessen, akkor is, ha a házban nincs azonnali hőigény. Hőszivattyúk esetében a térfogat inkább a kör hidraulikus kiegyenlítésének és a fűtési zónák számának kérdése, általában kisebb térfogat is elegendő, mint fatüzelésű kazánoknál. A 600 literes TUV600K modell irányadóan a megfelelő teljesítménytartományba tartozó hőforráshoz alkalmas – a pontos számítást azonban mindig javasoljuk fűtéstechnikai szakemberrel elvégeztetni az energetikai tanúsítvány, illetve a konkrét objektum hőtechnikai számítása alapján, nem csupán táblázati becslés szerint.
Egyéb térfogatok ugyanabban a TUV variánsban
Ha a 600 literes térfogat nem pontosan az, amit keres, ugyanezt a konstrukciós megoldást (rozsdamentes cső a tartály belsejében az átfolyós HMV-melegítéshez, további hőcserélő nélkül – a fűtővíz közvetlenül kerül be) webshopunkban további térfogati sorozatokban is kínáljuk:
- ATTACK Puffertartály TUV 500, rozsdamentes csővel a HMV melegítésére (szigetelés az árban) – 500 l
- ATTACK Puffertartály TUV 800, rozsdamentes csővel a HMV melegítésére (szigetelés az árban) – 800 l
- ATTACK Puffertartály TUV 1000, rozsdamentes csővel a HMV melegítésére (szigetelés az árban) – 1000 l
A nagyobb térfogat hosszabb akkumulációs időt és kevesebb napi feltöltési/kisütési ciklust jelent, ami kíméli a hőforrást, azonban több helyet igényel a kazánházban és magasabb beszerzési árral jár. A kisebb térfogat ezzel szemben olcsóbb és kompaktabb, de alulméretezés esetén a hőforrás gyakrabban kapcsolhat be.
Karbantartás és üzemeltetés
A TUV600K puffertartály minimális karbantartást igényel – évente egyszer ajánlott ellenőrizni az összes csatlakozás és csonk tömítettségét, a biztonsági szelep működését és a szigetelés állapotát. Rozsdamentes csővel rendelkező tartályok (TUV/TUVS) esetén érdemes alkalmanként ellenőrizni az átfolyást, és keményebb vízminőség esetén megfontolni a hidegvíz-bemenet szűrését, ami meghosszabbítja a cső élettartamát és stabil átfolyási teljesítményt biztosít. A beépített tartállyal rendelkező variánsoknál (HR/HRS) ajánlott betartani a HMV-tartályok szokásos karbantartási elveit, beleértve az anód időnkénti ellenőrzését, ha a kivitel része. A levehető szigetelés lehetővé teszi a gyors és biztonságos hozzáférést mindezen szervizmunkálatokhoz, anélkül, hogy tartósan sérülne.
Az első üzembe helyezés előtt javasoljuk, hogy a rendszert jogosult szakember töltse fel, légtelenítse és állítsa be, aki egyben megerősíti az üzembe helyezés dátumát, amely a garanciális idő kezdetét jelenti.
Biztonság és szabványok
A TUV600K tartály zárt fűtési rendszerekben történő üzemeltetésre készült, és mindig ki kell egészíteni megfelelő nyitási túlnyomású biztonsági szeleppel, elegendő térfogatú tágulási tartállyal és légtelenítő szeleppel a kör legfelső pontján. A beszerelést, csatlakoztatást és első üzembe helyezést csak megfelelő jogosultsággal rendelkező személy végezheti, az érvényes jogszabályoknak és a nyomástartó edényekre, valamint fűtési rendszerekre vonatkozó műszaki szabványoknak megfelelően. Ezen elvek megszegése a garancia korlátozásához vagy elvesztéséhez vezethet.
Szállítás és beszerelés
A TUV600K tartályt Szlovákiába standard, raklapos szállítással kézbesítjük, nagyobb térfogatoknál (kb. 800 l-től felfelé) javasoljuk előre ellenőrizni az ajtók és folyosók átjárhatóságát a kazánházig vezető útvonalon – a paramétertáblázatban szereplő tömeg és méretek irányadó becslések, a konkrét darab pontos értékeit szívesen megerősítjük megrendelés előtt. A hőforráshoz, elektromos fűtőbetéthez és szabályozáshoz történő csatlakoztatást javasoljuk szakcégre bízni.
Kinek ajánlott ez a megoldás
A 600 literes TUV600K tartályt elsősorban olyan családi házaknak és kisebb üzemeknek ajánljuk, amelyek hatékonyan szeretnék akkumulálni a fűtővizet, és egyben a választott sorozatra jellemző módon (TUV – puffertartály rozsdamentes csővel az átfolyós HMV-melegítéshez) szeretnék megoldani a használati melegvíz előállítását. A konkrét térfogat és variáns (AS/HR/HRS/TUV/TUVS) kiválasztását ajánlott fűtéstechnikai szakemberrel konzultálni az objektum hőveszteségének, a háztartásban élő személyek számának, a választott hőforrás(ok) és a kívánt melegvíz-komfort alapján.
Gyakran ismételt kérdések
Mi a különbség a TUV600K tartály és a sorozat AS/HR/HRS/TUV/TUVS típusai között?
A TUV600K tartálynak rozsdamentes csöve van a tartály belsejében az átfolyós HMV-melegítéshez, további hőcserélő nélkül – a fűtővíz közvetlenül kerül be. A sorozat többi típusa főként abban különbözik, hogy van-e beépített HMV-tartályuk (HR, HRS), rozsdamentes csövük az átfolyós melegítéshez (TUV, TUVS), vagy egyáltalán nincs HMV-előállításuk (AS), valamint abban, hogy hány külső hőcserélőt tartalmaznak a fűtővíz feltöltésére (0 vagy 1).
Mekkora TUV600K tartályra van szükségem egy átlagos családi háztartáshoz?
A 600 literes tartály olyan háztartásoknak és objektumoknak készült, ahol az akkumulációs igény megközelítőleg ebbe a teljesítmény- és fogyasztási tartományba esik. A pontos térfogatot mindig javasoljuk az objektum hőveszteségének, a hőforrás teljesítményének és a háztartás lakóinak száma alapján kiszámolni – szívesen segítünk a kiválasztásban a konkrét bemeneti adatok alapján.
Mekkora a fűtővíz feltöltésére szolgáló hőcserélő felülete?
A TUV600K tartály hőcserélőjének becsült hőátadó felülete kb. 2,8 m², ami a hőforrás szokásos bemeneti hőmérsékletei mellett elegendő az akkumulált vízmennyiség hatékony, megfelelő idő alatti feltöltésére. A hőcserélő pontos teljesítménye a hőforrás oldali hőmérsékletkülönbségtől és átfolyástól függ.
Miért jobb a rozsdamentes cső a klasszikus HMV-tartálynál?
Az ivásra és főzésre szánt víz folyamatosan átfolyik a csövön, és nem áll hosszabb ideig egy külön térfogatban, ami jelentősen csökkenti a baktériumok, köztük a legionella elszaporodásának kockázatát. Ezzel egyidejűleg nincs szükség a melegvíz-tartály készenléti állapotban tartására, ami energiát takarít meg a csúcsidőn kívül.
Alkalmas-e a TUV600K tartály hőszivattyúhoz?
Igen, a tartály rendelkezik külső hőcserélővel a fűtővíz feltöltésére, amely biztosítja a hőszivattyú körének szükséges hidraulikus leválasztását a ház fűtési körétől – szokásos csatlakoztatás ATTACK és más gyártók hőszivattyúihoz is.
Mekkora a tartály maximális üzemi nyomás- és hőmérsékletterhelése?
A tartály akkumulációs része max. 3 bar üzemi nyomásra és max. 95 °C vízhőmérsékletre van méretezve. A hőcserélő/cső köre hasonló értékeket bír, a pontos maximális paramétereket az alábbi műszaki táblázatban, valamint a tartályhoz mellékelt kísérő dokumentációban mindig megtalálja.
Hogyan van szigetelve a TUV600K tartály, és levehető-e a szigetelés szervizelés esetén?
A tartály puha, levehető, 100 mm vastag, műbőr huzatú szigeteléssel van ellátva, amely tépőzárak/pántok segítségével egyszerűen levehető és sérülésmentesen visszahelyezhető – alkalmas csonkok csatlakoztatásához, szervizmunkálatokhoz vagy érzékelők és fűtőbetétek utólagos beszereléséhez.
Kombinálható-e a tartály egyszerre több hőforrással (pl. hőszivattyú és napkollektor)?
Igen, ez a hőcserélős puffertartály egyik fő funkciója – lehetővé teszi több hőforrás (hőszivattyú, fatüzelésű elgázosító kazán, napenergia rendszer, elektromos fűtőbetét) kombinálását egyetlen puffertestben. A pontos csatlakoztatást és a szükséges csonkok számát ajánlott fűtéstechnikai szakemberrel megterveztetni a konkrét hőforrás-kombináció alapján.
Utólag felszerelhető elektromos fűtőbetét?
Igen, a tartály előkészített G 6/4" menetes csatlakozással rendelkezik ATTACK TH elektromos fűtőbetétekhez (pl. TH100, TH102, TH103, TH107, 2–6 kW teljesítménnyel), amelyek tartalék vagy kiegészítő hőforrásként szolgálnak.
Az AS, HR, HRS, TUV és TUVS közötti árkülönbség csak a kiegészítő felszereltségből adódik?
Igen, az egyes variánsok árkülönbsége azonos térfogat esetén a beépített komponensek mennyiségét tükrözi – beépített zománcozott HMV-tartály (HR/HRS), rozsdamentes cső (TUV/TUVS) és/vagy külső hőcserélő többlet (HRS/TUVS a HR/TUV-hoz képest). Minél több funkciót integrál magában a tartály, annál magasabb a beszerzési ár, ugyanakkor nem kell külön eszközöket vásárolni és beépíteni.
Hogyan zajlik a TUV600K tartály megrendelése és szállítása?
Megrendelés után a tartályt a szlovákiai gyártói raktárból szállítjuk, a szállítás időpontjáról e-mailben vagy telefonon értesítjük. Igény esetén szívesen ajánlunk kompatibilis kiegészítőket is (ATTACK TH elektromos fűtőbetétek, keringető szivattyúk, szabályozók), hogy egy megrendelésben teljes, működő rendszert kapjon.
Garancia
A TUV600K puffertartályra 24 hónap garanciát vállalunk az üzembe helyezés dátumától, de legfeljebb 30 hónapot a gyártól történő kiszállítás dátumától. Ha kérdése van a tartály kiválasztásával, csatlakoztatásával vagy szervizelésével kapcsolatban, forduljon bizalommal értékesítési csapatunkhoz – szívesen segítünk a teljes rendszer megtervezésében, beleértve a hőforrást, a keringető szivattyúkat és a szabályozást.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HMV puffertartályok |
|---|---|
| Súly: | 132 kg |
| Tartály térfogata: | 600 l |
| Sorozat: | TUV – puffertartály rozsdamentes csővel az átfolyós HMV-melegítéshez |
| Méretek - átmérő (becsült): | 790 mm |
| Méretek - magasság (becsült): | 1780 mm |
| Tömeg (becsült): | 132 kg |
| HMV-előállítás: | rozsdamentes cső - átfolyós melegítés |
| Hőcserélők száma (fűtővíz): | 1 |
| Hőcserélő felülete (becsült): | 2.8 m2 |
| Hőcserélő/cső anyaga: | rozsdamentes acél |
| Köpeny anyaga: | acél, belső korrózióvédő bevonat |
| Szigetelés: | puha, levehető, 100 mm, műbőr huzat |
| Max. üzemi nyomás: | 3 bar |
| Max. vízhőmérséklet: | 95 °C |
| Csatlakozócsonkok száma (becsült): | 7 |
| Elektromos fűtőbetét előkészítve: | G 6/4" |
| Származási ország: | Szlovákia |
| Gyártó: | ATTACK, s.r.o. |
| Garancia: | 24 hónap az üzembe helyezéstől (max. 30 a kiszállítástól) |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A vállalatról
Az ATTACK termékek a legmodernebb gyártástechnológiákkal készülnek, amelyekkel rendelkezünk. Mint Szlovákia legjelentősebb, tisztán szlovák tőkével rendelkező és egyetlen tulajdonos által vezetett hőtechnikai gyártója, teljes mértékben tisztában vagyunk azzal, hogy minden egyes gyártási folyamat kihat a termék élettartamára és természetesen az Ön elégedettségére is. Ezért csak a legjobbat használjuk – a speciális kazánlemeztől kezdve a lézeres pontos anyagvágáson át egészen a legfontosabb elemig – a vízálló hegesztési varratokig, amelyeket kizárólag robotokkal, precíz szerelvényekben végzünk, ezzel kiküszöbölve az emberi tényezőt. Az összes ATTACK termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek elismert vizsgálóintézetek minőségi tanúsítványaival, és megfelelnek az állami támogatás igényléséhez szükséges feltételeknek.
Az ATTACK vállalat története
A vállalat gyártóüzeme Közép-Szlovákia északi részén, kb. 20 km-re Zsolnától (Žilina) található. Hőtechnikai gyártással foglalkozó vállalatunk 1995-ben kezdte meg a gyártást álló kazánokkal, majd fokozatosan bővítette termelését a mai szintre, amikor is széles választékot gyárt fali kondenzációs kazánokból, álló kazánokból, szilárdtüzelésű kazánokból és HMV tárolókból. A vállalat középvállalatnak számít, kb. 5000 m² beépített területtel és kb. 1000 m² fedetlen területtel. A kazángyártás saját gyártócsarnokokban zajlik, saját fejlesztéssel, konstrukcióval, értékesítéssel és külföldi piacokra történő exporttal.
Vállalati profil és jövőkép
„A vállalat fő célja és filozófiája olyan csúcsminőségű termékek fejlesztése, amelyek a legmagasabb minőséget, funkcionalitást és dizájnt nyújtják, a legmagasabb égési hatásfokot érik el a környezet védelme mellett, kedvező ár megtartásával.“
Az ATTACK vállalat és termékportfólió
Széles termékválasztékot kínálunk, amelyek tüzelőanyag típusa és teljesítménye szerint különböznek. Minden kazánba világszínvonalú gyártók alkatrészeit építjük be, a gyártás a legmodernebb technológiával, kamerás és számítógépes rendszerrel ellenőrzött, és a legfejlettebb berendezésekkel és módszerekkel tesztelt. Minden csoportban széles választék áll rendelkezésre mind a kivitelek, mind a teljesítmények tekintetében. A kazánok elsősorban családi házak, lakások, de nagyobb üzemek fűtésére is alkalmasak. A vállalat profilja magában foglalja a biomassza, gáz, elektromos kazánokat és tartozékokat. A kazánok gyártásához megújuló energiaforrást használunk, mégpedig 200 kWp teljesítményű napelemeket, amelyek elegendő elektromos energiát biztosítanak a gyártáshoz.
Export és szerviz
Az ATTACK vállalat több mint 51 országba exportálja termékeit szerte a világon. Jelenleg az EU összes országába, Oroszországba, az USA-ba, Kanadába és Új-Zélandra exportáljuk termékeinket. Külföldön a legnagyobb érdeklődés a modern fatüzelésű elgázosító, pellet- és kombinált kazánok iránt mutatkozik, amelyek jelenleg nagyon keresettek Európában és az amerikai kontinensen, de nagy az érdeklődés az álló gázkazánok iránt is, amelyek megbízhatóan képviselnek minket egészen a távoli Szibériáig.
Az egyéni hozzáállás minden ügyfélhez, a rugalmas tárgyalások és a megbízhatóság gyorsan kölcsönös bizalommá alakul, ami folyamatos ügyfélnövekedést biztosít számunkra további országokban.
Szervizpartnereink saját képzési központunkban kapnak oktatást, amely valós üzemi körülmények között bekötött termékekkel van felszerelve. Partnereink két szakaszban – elméleti és gyakorlati – képződnek, ahol lehetőségük van az elméleti részt gyakorlatba átültetni és mindent kipróbálni a termékeken. Az ATTACK, s.r.o. vállalat Szlovákia egész területét lefedő szervizhálózattal rendelkezik. Meghibásodás esetén akár 705 szervizszervezet is segítségére lehet, amelyek szakképzett szerviztechnikusai rövid időn belül el tudják hárítani bármely ATTACK termék meghibásodását, legyen szó családi házak, lakások vagy üzemek fűtéséről.
Vállalati profil – Kutatás és fejlesztés
Az ATTACK, s.r.o. vállalat saját kutatási és fejlesztési központtal rendelkezik, ahol a cég fejlesztő és műszaki munkatársai évente újítják és készítik elő az új hőtechnikai berendezéseket. A fejlesztés során hangsúlyt fektetnek a berendezések kezelésének egyszerűségére, a modern dizájnra, a környezeti tűrőképességre és a minimális méretekre. Minden termék a vonatkozó szabványoknak, specifikációknak, jogi és egyéb előírásoknak megfelelően kerül tervezésre és fejlesztésre. Az ATTACK ® termékeibe kerülő alkatrészek kiválasztása a legszigorúbb kritériumoknak van alávetve, és kizárólag megbízható, hosszú éveken át bevált alkatrészek és anyagok használhatók fel elismert beszállítóktól.
A fejlesztés során az ATTACK, s.r.o. nem működik együtt más gyártókkal, hanem mindig igyekszik egy lépéssel a konkurencia előtt járni.
Az ATTACK vállalat – Tanúsítványok és díjak
Az ATTACK, s.r.o. vállalat rendelkezik ISO 9001 minőségi tanúsítvánnyal:
- kazánok tervezésére és fejlesztésére,
- kazánok gyártására,
- berendezések és kazánok szervizelésére
Nagy hangsúlyt fektetünk termékeink minőségére. 2003 óta rendelkezünk ISO 9001 minőségirányítási tanúsítvánnyal. Ez a nemzetközi irányelv szerinti minőségi tanúsítvány igazolja a gázkészülékek kutatása, fejlesztése, gyártása, tervezése és üzemeltetése terén végzett tevékenységeket. A jóváhagyási tanúsítványt a rangos londoni auditáló cég, a Lloyd’s Register Quality Assurance hagyta jóvá és adta ki.
A vállalattal szemben támasztott követelmények szigorúságát bizonyítja az is, hogy a tanúsítványt az LRQA tanúsító társaságnál 3 évente meg kell védeni.
Ez a minőségirányítási rendszer az ATTACK, s.r.o. vállalat progresszivitását és pozitív hozzáállását mutatja az ügyfelek felé, ezzel bizonyítva a tisztán szlovák hagyományos vállalat minőségét. A menedzsmentrendszer egyben aláhúzza a vállalat stratégiáját, amely annak betartásához, további fejlődéséhez és javításához vezet. Minden ATTACK® termék kiváló minőségű, prémium kategóriás, a legmodernebb technológiával, a legújabb kutatások alapján gyártott termék. A termékek rendelkeznek CE, TÜV, GOST tanúsítvánnyal elismert nemzetközi vizsgálóintézetektől.
Rendszeresen részt veszünk hazai és külföldi hőtechnikai kiállításokon, ahol a vállalat számos díjat nyert, a dicsérő okiratoktól kezdve egészen az arany érmekig.
