Fancoil IVAR.SLS 1000 DC csökkentett magassággal – kétcsöves kivitel, DC Inverter motor – AKCIA
Kód: FALS10SC1IITermék részletes leírása
Hő a télben, hűtés a nyáron
Az IVAR.SLS 1000 DC fancoill a szobába leadja az energiát, amit a hőszivattyú, kondenzációs kazán vagy napelemes rendszer állít elő – a hatékony hőcserélő miatt jól működik alacsony hőmérsékletű forrásokkal is. A levegőt a nagyon csendes, energiatakarékos DC inverter motoros tangenciális ventilátor mozgatja, hűtéskor a készülék egyben le is pároztatja a levegőt.
A 1000-as modell adatai
- fűtés: 3,11 kW víz 45/40 °C és levegő 20 °C mellett (víz áramlás 535 l/h)
- hűtés: összesen 2,60 kW, érzékelhető 2,19 kW víz 7/12 °C és levegő 27 °C mellett
- levegőáramlás 489 / 344 / 167 m³/h (max. / közepes / min. sebesség)
- akusztikus nyomás 43 / 36 / 27 dB(A)
- áramellátás 230 V / 50 Hz, max. fogyasztás 33 W
Konstrukció és beszerelés
Az összteljesítmény jelentősen csökkentett – a 1535 × 379 × 129 mm (sz × m × m, lábak nélkül) méretekkel a SLS ideális ott, ahol a magasság szűkös. A doboz pozíniummal bevont, fehér festett acélból (RAL 9003), a levegőt elől és alul szívja be, a szűrő könnyen kivehető és megtisztítható. A készülék csak függőleges beszerelésre készült, a kondenzátumtároló a szállítás része. A vízcsatlakozások 3/4" EK a megjelenés elől balra, az elektromos csatlakozás jobbra; a jobb oldali hidraulikus csatlakozás rendelhető.
Külön rendelendő
- szabályozás – nélküle a fancoil nem működik; például választható az IVAR.644 beépített folyamatos szabályozás vagy az IVAR.645 vezérlőlap IVAR.649 falirányítóval
- csatlakozó készlet 3/4" EK szeleppel
- lábak
A fancoill nem tartalmaz kondenzátum szivattyút, és normál telepítésnél nem szükséges. A fűtési rendszerhez való csatlakoztatást és az elektromos bekötést 230 V-os hálózatba szakember végezze.
Műszaki adatok
| Kód | FALS10SC1II |
| Márka | IVAR |
| Típus | IVAR.SLS DC (IVAR.SLS 1000 DC) |
| Kivitel | kétcsöves, fehér RAL 9003 |
| Fűtési teljesítmény (45/40 °C) | 3,11 kW |
| Hűtési teljesítmény összesen / érzékelhető (7/12 °C) | 2,60 / 2,19 kW |
| Maximális levegőáramlás / közepes / minimális | 489 / 344 / 167 m³/h |
| Maximális elektromos fogyasztás | 33 W (230 V / 1 / 50 Hz) |
| Maximális / közepes / minimális akusztikus nyomás | 43 / 36 / 27 dB(A) |
| Csatlakozás | 3/4" EK, alapértelmezés szerint balra |
| Maximális működési nyomás | 10 bar |
| Víz mennyisége a hőcserélőben | 0,90 l |
| Méretek (sz × m × m) | 1535 × 379 × 129 mm |
| Nettó tömeg | 23 kg |
| Beszerelés | csak függőleges |
Gyakori kérdések
Lehetséges az IVAR.SLS 1000 DC fancoill vízszintes beszerelése?
Nem, az SLS sorozat csak függőleges beszerelésre készült. A kondenzátumtároló ebben a pozícióban a szállítás része, a lábak külön rendelhetők.
Tartalmazza a csomagolás a szabályozást és a szelepet?
Nem. A szabályozást és a csatlakozó készletet külön kell rendelni – a fancoill szabályozás nélkül nem működik. Az SLS sorozathoz például az IVAR.644 beépített szabályozás vagy az IVAR.645 vezérlőlap IVAR.649 falirányítóval ajánlott.
Kötelező-e a fancoill kondenzátum szivattyúja?
Az IVAR.SLS fancoill nem tartalmaz kondenzátum szivattyút, és a konstrukciója miatt normál telepítések esetén nem szükséges.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | IVAR.SLS DC - Fancoil SLS - csökkentett magasság |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 23 kg |
| Elérhetőség: | Raktáron vagy a beszállítónál |
| Cikkszám: | FALS10SC1II |
| Márka: | IVAR |
| Típus: | IVAR.SLS DC (IVAR.SLS 1000 DC) |
| Kivitel: | kétcsöves, fehér RAL 9003 |
| Fűtőteljesítmény (45/40 °C): | 3,11 kW |
| Hűtőteljesítmény összes / érzékelhető (7/12 °C): | 2,60 / 2,19 kW |
| Légszállítás max. / köz. / min.: | 489 / 344 / 167 m³/h |
| Max. teljesítményfelvétel: | 33 W (230 V / 1 / 50 Hz) |
| Hangnyomás max. / köz. / min.: | 43 / 36 / 27 dB(A) |
| Csatlakozás: | 3/4" eurokónusz, alapból balra |
| Max. üzemi nyomás: | 10 bar |
| Hőcserélő víztérfogata: | 0,90 l |
| Méretek (sz × m × mé): | 1535 × 379 × 129 mm |
| Nettó tömeg: | 23 kg |
| Szerelés: | csak függőleges |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
IVAR designs, develops and manufactures highly energy-efficient heating and plumbing systems. We have over 10,000 catalogue items - mass-produced products and unique items - in addition to customised systems and combinations of complex products. And it’s all “Made in Italy”.
Vision
To make life easier for our clients, our clients' customers and our employees, thanks to our ability to be constantly innovative.
Mission
To design and manufacture advanced hydronic solutions that reduce installation complexity and energy consumption.
“Made in Italy” adds value
IVAR has been producing heating and plumbing system components since 1985: valves for heating bodies, direct heat metering modules, heat cost allocators, pipes and fittings, substations for heating systems, distribution manifolds, radiant panel systems, and components for solar and geothermal systems. And it’s all “Made in Italy”.
Over 200 people are employed at our manufacturing facilities in Prevalle (in northern Italy’s Brescia province). The site has been designed to streamline our many production and operational stages.
The Italian headquarters also acts as a hub for the wider IVAR Group, set up with the goal of distributing products beyond Italy’s borders. The group now has 11 branches, in Australia, Belgium, China, Germany, the United Kingdom, the Czech Republic, Romania, Slovakia, Spain, the United States and Tunisia.
Know How
Research, development and numerous laboratory tests guarantee that our clients’ requests can be translated into new high-efficiency products.
The stages required for production take place internally, beginning with hot forming, which is carried out at our subsidiary Valmon Stampati. Our continuous implementation of projects under the Industry 4.0 initiative also allows us to take full advantage of new releases in technology and IT to improve our manufacturing efficiency.
As a company, IVAR is constantly evolving. Every day, we invest in strengthening our products, in improving our production processes and in attaining new patents and certifications.
