>
Eshop roka 2025 s vykurovacou technikou

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect + VIH R 150 B + sensoCOMFORT 720

Kód: 0010044677
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés Ugrás az értékeléshez
1 355 382 Ft –19 %
1052 vaillant vu 25cs 1 5 ecotec plus ionidetect vih r 150 b sensocomfort 720
1 355 382 Ft –19 % 1 089 865 Ft / db Egységár:
4 - 7 nap

Részletes információ

Termék részletes leírása

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect szett
+ ecoTEC plus IoniDetect - kondenzációs kazán
+ uniSTOR VIH R 150 B - használati melegvíz-tároló
+ sensoCOMFORT 720 - időjárásfüggő szabályozó 
+ a tárolóban lévő HMV hőmérséklet-érzékelő
+ távtartó keret a kazán alá
 
Megjegyzés: A kazán és a tároló közötti összekötés nem része a szettnek.

VAILLANT VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect
- fali kondenzációs kazán 
- teljesítmény: 2,5 - 24,7 kW  

Modulációs arány 1:10

 
Legkelendőbb kazánunkat tovább fejlesztettük - a legújabb technológiák segítségével, amelyek megbízható fűtési megoldást kínálnak a jövő számára. Kiváló ár-érték aránya igazán jó választássá teszi. A bevált minőség hosszú élettartamot garantál, miközben az innovatív funkciók növelik hatékonyságát. Mindez jelentősen csökkenti a költségeit.
 
Legyen felkészülve a gázösszetétel változására
Az új IoniDetect égésszabályozó technológiának köszönhetően a kazán önállóan felismeri a gáz összetételének ingadozását, alkalmazkodik hozzá, és mindig a leghatékonyabban működik. Ezt a tulajdonságot különösen a jövőben fogjuk értékelni, amikor egyre környezetkímélőbb gázkeverékeket használunk.
 
Fejlessze rendszerét megújuló energiaforrásokkal
Az új ecoTEC plus fenntartható fűtési megoldást kínál. Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva optimálisan beállíthatja fűtési rendszerét - ezáltal energiát és fűtési költséget takarít meg. Az új telepítési asszisztensnek köszönhetően biztosíthatja, hogy kazánja mindig maximális hatékonysággal működjön, ugyanakkor maximális kényelmet nyújtson Önnek. A nagyobb fenntarthatóság érdekében lehetősége van a rendszert rugalmasan bővíteni megújuló energiaforrásokkal: napenergiás melegvíz-termeléssel, hőszivattyúkkal vagy hővisszanyerős szellőztető rendszerekkel. A közös eBUS kommunikációs nyelv lehetővé teszi az egész rendszer egyszerű telepítését és vezérlését.
 
Távvezérlés a nagyobb kényelemért és hatékonyságért
Mindössze néhány lépésre van szükség ahhoz, hogy új fűtési rendszerét bárhonnan, egy online alkalmazáson keresztül vezérelhesse. Ehhez a kazánhoz csatlakoztatnia kell a sensoNET internetes modult, amelyet plug-and-play rendszerrel (vagyis csatlakoztatás után azonnal működik) problémamentesen összeköthet kazánjával, majd letöltheti ingyenes alkalmazásunkat. Ezt követően akár nyaralás közben, útközben is vezérelheti a rendszert. Ez a lehetőség nemcsak a kényelmét szolgálja. Mivel a fűtése csak akkor működik teljes teljesítménnyel, amikor arra valóban szükség van, energiát, költséget és a környezetet is kíméli.
 
Kényelmes fűtésfelügyelet
Szereti kézben tartani az energiafogyasztását? Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva átfogóan vezérelheti kazánját, és részletes fogyasztási adatokkal rendelkezhet. Az új, érintésvezérelt felhasználói felületnek köszönhetően a kazán üzemének felügyelete kényelmesebbé válik, mint valaha. Élvezze modern dizájnunkat és felhasználói menünket az intuitív, problémamentes üzemeltetésért.
 
 
PARAMÉTEREK
Fűtés
Névleges hőteljesítmény tartománya 50/30 °C esetén: 2,8 - 26,4 kW
Névleges hőteljesítmény tartománya 80/60 °C esetén: 2,5 - 24,7 kW
Max. fűtési hőterhelés: 25,5 kW
Min. fűtési hőterhelés: 2,7 kW
Max. HMV hőteljesítmény: 27,5 kW
Névleges hőterhelés: 28,3 kW
Névleges fűtési hőterhelés tartománya: 2,7 - 25,5 kW
NOx osztály: 6
Max. előremenő hőmérséklet: 85°C
Max. előremenő hőmérséklet beállítási tartománya (gyári beállítás: 75 °C): 15 - 80°C
Max. üzemi nyomás, fűtés: 0,3 MPa (3,0 bar)
Névleges keringő vízmennyiség ΔT = 20 K esetén: 1060 l/h
Szivattyú maradék szállítómagassága névleges keringő vízmennyiség mellett: 0,025 MPa (0,25 bar)
 
Elektromos paraméterek
Névleges feszültség / hálózati frekvencia230 V / 50 Hz
Elektromos védettség: IPX4D
 
MÉRETEK
Gázcsatlakozás a kazán oldalán: 15 mm
Fűtés előremenő / visszatérő csatlakozás a kazán oldalán: G 3/4"
Tároló előremenő / visszatérő csatlakozás a kazán oldalán: G 1/2"
Biztonsági szelep csatlakozása: 15 mm
Kondenzátum-elvezető tömlő: 19 mm
Méretek (szélesség x magasság x mélység): 440 x 720 x 348 mm
Tömeg (csomagolás és víz nélkül): 34 kg
 
 
VAILLANT uniSTOR VIH R 150 B
- közvetett fűtésű álló HMV-tároló
- zománcozott korrózióvédelemmel
- térfogat: 144 l
 
 
Termékjellemzők
  • B energiaosztály
  • álló, acélból készült HMV-tároló
  • fali vagy álló kazánokhoz alkalmas
  • álló kivitel
  • B osztályú standard hőszigetelés
  • leeresztő szelep
  • állítható kiegyenlítő csavarok
  • a tároló és a fűtőspirál belülről zománcozott
  • beépített védő magnézium-anód
 
Paraméterek
  • Névleges térfogat: 144 l
  • A hőcserélő fűtőfelülete: 0,9 m2
  • A hőcserélőben lévő víz mennyisége: 5,7 l
  • Maximális teljesítmény: 35,9 kW
  • Folyamatos HMV-teljesítmény: 674 l/h
  • HMV felfűtési ideje 10-ről 60 °C-ra: 18,8 perc
  • Maximális HMV-hőmérséklet: 85 °C
  • Maximális fűtővíz-hőmérséklet: 110 °C
  • Maximális üzemi nyomás: 10 bar
  • Hőveszteség: 1,2 kWh/24 óra
  • Hőcserélő csatlakozása: R 3/4"
  • HMV csatlakozás: R 1"
  • Keringtetés csatlakozása: R 3/4"
  • Magasság: 988 mm
  • Hossz: 590 mm
  • Tömeg: 79 kg
 
 
VAILLANT sensoCOMFORT 720 - időjárásfüggő szabályozó
 
Új sensoCOMFORT időjárásfüggő szabályozónk teljes körű irányítást biztosít fűtési rendszere felett, ugyanakkor intuitív és intelligens. A sensoNET internetes modulunkkal és a sensoAPP alkalmazással kombinálva lehetővé teszi a fűtés vezérlését - otthon és útközben egyaránt.
 
Alakítsa kényelmét néhány kattintással
Az új, nagy felbontású sensoCOMFORT kijelzőnek és a 3,5 hüvelykes képernyőnek köszönhetően fűtése kezelése kényelmesebb, mint valaha. A hat érintőgomb, a kényelmes görgetés és a háttérvilágítás funkció egyszerűsíti a kezelést sötét helyiségekben is. A gyors navigációt és beállítást az áttekinthető menüstruktúra, valamint a telepítési asszisztens funkció segítségével történő rendszerbeállítás teszi lehetővé. Ha pedig valamilyen információ hiányzik, használja a súgó gombot. A sensoAPP alkalmazással okostelefonján vagy táblagépén wifi-kapcsolaton keresztül bárhonnan vezérelheti a fűtést: pontos hőmérsékleteket állíthat be, percre pontos időintervallumokat definiálhat, és további speciális funkciókat használhat, mint például a távolléti üzemmódot.
 
Bővítse fűtési rendszerét megújuló energiaforrásokkal
A napenergiás rendszerektől a szellőztetésig. A smart sensoCOMFORT szabályozóval jövőre felkészített rendszervezérlést kap. A szabályozó optimalizált a fűtési rendszer valamennyi elemének egyidejű vezérlésére, és kényelmesen beállíthatja a rendszert igényei szerint, például a használati melegvíz tekintetében. A sensoCOMFORT szabályozó lehetővé teszi több fűtési kör, tehát bonyolultabb fűtési rendszerek kezelését is, például többgenerációs családi házak esetén.
 
Összehangolt rendszerdizájn a maximális kényelemért
Gázkazánjaink és szabályozóink új generációjának (beleértve a sensoCOMFORT szabályozót is) van egy közös vonása: az egységes menüstruktúra, amely a sensoAPP alkalmazásra is kiterjed. Elég tehát eligazodnia egyetlen menüstruktúrában, és máris ismeri az összeset, ami mindenképpen egyszerűbbé teszi új fűtési rendszere kezelését.
 
Modern otthonához tervezve
A rendszerszabályozónak természetes módon illeszkednie kell az Ön otthonába. A modern dizájn vonzó és jól felismerhető, hiszen a modern okoseszközökre emlékeztet. Így tökéletesen illeszkedik a modern lakóterekbe. Ugyanez vonatkozik a sensoAPP alkalmazásunkra is. Ez a korábbi multiMATIC alkalmazás folytatása - amely elnyerte a Red Dot Design Award díjat.
 
 
Paraméterek
  • Energiahatékonysági osztály: II, VI, VIII
  • Kivitel: vezetékes
  • Szerelés: falra
  • eBUS interfész: igen
  • Gázkazánok: igen
  • Hőszivattyúk: igen
  • Hibrid rendszerek: igen
  • Kaszkádban lévő kazánok száma: 2 - 7
  • Központi szellőztetés: igen
  • Napenergiás melegvíz-termelés: igen
  • Fűtési körök száma bővítőmodulokkal: 9
  • Távvezérlők száma: 4
  • Vezérlés a sensoAPP alkalmazáson keresztül: igen
  • Fűtési görbe beállítása: igen
  • Padlószárítási funkció: igen
  • Páratartalom-érzékelő: igen
  • Telepítési asszisztens funkció: igen
  • Időprogram-asszisztens funkció: igen

Gyakori kérdések

  • Hogyan válasszuk ki pontosan a VAILLANT kondenzációs kazán teljesítményét? Az alapot a fűtött épület kiszámított hővesztesége adja (legmegbízhatóbban a tervdokumentációból vagy az energetikai tanúsítványból). Ha nincs terve, tájékozódásképpen kb. 60-100 W/m² alapterülettel számolhat egy 2000 után épült, hagyományosan hőszigetelt háznál, illetve 100-150 W/m²-rel egy régebbi, szigeteletlen háznál - a pontos érték azonban a szintek számától, a helyiségek magasságától, az ablakok számától és minőségétől, valamint az épület tájolásától is függ. A túlméretezett kazán gyakrabban kapcsol be és ki (úgynevezett ciklizál), ami rövidíti élettartamát és csökkenti hatékonyságát; az alulméretezett kazán viszont a fagyos napokon nem képes megfelelően kifűteni a házat.
  • Miért gazdaságosabb a kondenzációs kazán a hagyományosnál? A kondenzációs kazán emellett a gáz elégetésekor keletkező vízgőzben rejlő hőt is hasznosítja - ez a hagyományos kazánban kihasználatlanul távozik a kéményen keresztül, a kondenzációs kazánban viszont az úgynevezett harmatpont alá hűl, a gőz kondenzálódik, és a felszabaduló hő visszakerül a fűtési körbe. Ennek köszönhetően a kondenzációs kazánok hatásfoka a gáz fűtőértékéhez viszonyítva megközelítőleg 105-110%, szemben a hagyományos kazánok 85-92%-ával.
  • Milyen típusú égéstermék-elvezetésre van szüksége ennek a kazánnak? A modern kondenzációs kazánok többsége úgynevezett turbó kivitelű (zárt égésterű), és koncentrikus (egytengelyű) vagy külön vezetett égéstermék-elvezetést és égési levegő-bevezetést igényel, amelyet a homlokzati falon vagy a tetőn keresztül vezetnek ki - így működő kéményre nincs szükség. A pontos típust és a maximális elvezetési hosszt (60/100 vagy 80/125 mm átmérő szerint) az adott modell műszaki dokumentációjában találja meg, illetve kérje ügyfélszolgálatunk tanácsát.
  • Mit jelent a kazánnál feltüntetett ErP energiaosztály? Ez a fűtőberendezések hatékonyságának kötelező jelölése az EU ErP (Ecodesign) irányelve szerint, hasonlóan a hűtőszekrényeken található energiacímkékhez. A kondenzációs kazánok jellemzően A osztályt érnek el, illetve helyiség-szabályozással kombinálva akár magasabbat is (például A+ osztályt időjárásfüggő szabályozás és helyiségtermosztát használatával).
  • Felszerelhetem és bekapcsolhatom ezt a kazánt saját magam? Nem. A földgázhálózatra, az elektromos hálózatra és az égéstermék-elvezetésre történő csatlakoztatás törvény szerint kizárólag a megfelelő jogosultsággal rendelkező személy feladata (leggyakrabban az adott márka hivatalos szervizmérnöke vagy gázkészülékek revíziós technikusa). A telepítés után a kazánt a gyártó hivatalos szervizének kell üzembe helyeznie, ami rendszerint a garancia érvényességének is feltétele.
  • Hogyan alakul a szerviz és a garancia kérdése? A gyártók többsége évenkénti kötelező szervizellenőrzést ír elő a hivatalos szervizzel, hogy a garancia a standard lejárta után is érvényben maradjon (a rendszeres szervizeléssel járó meghosszabbított garancia különösen a Vaillant, Protherm, Viessmann márkáknál elterjedt). A pontos garanciális feltételeket a kazánhoz mellékelt jótállási jegyben találja.
  • Mi tartozik ennek a konkrét terméknek a szállítási terjedelméhez? A pontos csomagtartalom (maga a kazán, esetleg a melegvíz-tároló, a helyiség-szabályozás és további tartozékok készlet esetén) a termék nevében és a fenti oldalon található műszaki paramétereiben van feltüntetve.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Vaillant ecoTEC plus, pro
Jótállás: 2 év
Súly: 60 kg
Biztonsági termosztát: áno
Mellékelt tartozékok: elektromos kábel, szifon, útmutató, jótállási jegy
Elektromos védettség: IPX4D
Elektronikus gyújtás: áno
Elektronika: eBus 2.0 (2014-es verziótól)
A kazán üres tömege: 34 kg
Kazán felső teljesítménye: 26,4 kW
Származási ország: EU
Nyári üzemmód: áno
Maximális üzemi nyomás: 300 kPa
Maximális HMV nyomás: 1 mPa
Tároló csatlakoztatásának lehetősége: áno
Kiterjesztett garancia lehetősége: áno
Feszültség/frekvencia: 230V/50Hz
Beállítható hőmérséklet-tartomány VV: 15 - 80 °C
Szabványos hatásfok 40/30 °C mellett: max. 109,5 %
Tüzelőanyag: földgáz / propán
Kémény kivitel: TURBO
Teljesítményváltozás lefolyása: modulált
Elektromos csatlakozási feszültség: 230V
Koncentrikus égéstermék-elvezető csatlakozás: áno
Külön füstelvezető csatlakozása: áno
HMV csatlakozás: 1/2"
Vízcsatlakozás: 3/4"
Méretek: 720 x 440 x 338 mm
Kazán alsó teljesítménye: 2,8 kW
Kazán beindítása: VAILLANT szerviztechnikus által
NOx kibocsátási osztály: 6
Určenie kotla: tárolóval bővíthető, kazán 150 literes tartállyal együtt
HMV tároló méret: 144 l
Padlófűtéshez alkalmas: áno
Teljesítmény HMV melegítésnél: 27,5 kW
Teljesítmény 50/30 °C hőmérséklet-eséskor: 2,8 - 26,4 kW
Teljesítmény 80/60 °C hőfoklépcsőnél: 2,5 - 24,7 kW
HMV teljesítmény: 27 kW
Beépített vízszűrő: nie
Gyártó: Vaillant
Kazán fűtési teljesítménye: Nagy teljesítmény 16 kW felett

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hagyjon értékelést

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Vélemények listája

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

A vállalatról

A Vaillant Group a fűtés és a melegvíz-készítés szinonimája, amely elsősorban a minőségre, a megbízhatóságra és a felhasználói kényelemre helyezi a hangsúlyt. Hőtechnikai termékei több mint 100 országban vannak jelen a világon. A csoporthoz tartozik a Vaillant, a Saunier Duval, az AWB, a Bulex, a DemirDöküm, a Glow worm, a Hermann Saunier Duval és a Protherm márka. Ezen márkák mindegyike gazdag tapasztalattal rendelkezik a fűtőberendezések gyártásában, hiszen a legtöbbjük több mint 80 éve van jelen ebben a szegmensben. Piaci jelenlétének 140 éves múltjával azonban elsősorban a Vaillant márka tartozik a legnagyobbak és legjelentősebbek közé. Hosszú távon piacvezető és úttörő a fűtéstechnológiák fejlesztésében és innovációjában Európában. A Vaillant Group kiterjedt kereskedelmi képviseleti hálózattal és több ezer elégedett vevővel rendelkezik szerte a világon.

A Vaillant Group gazdag portfóliójába olyan modern fűtéstechnológiák tartoznak, amelyek energiatakarékosak, hatékonyak és hozzájárulnak a környezet védelméhez. A termékek és modellek széles skálájának köszönhetően itt minden vásárló megtalálja pontosan azt, amire szüksége van. A választék tartalmaz fali és álló kazánokat, melegvíz-tárolókat, valamint elektromos készülékeket. A fali kazánok piacán a vállalat 26 százalékos részesedésével egyenesen az első számú szereplő Európában. A Vaillant Group nem csak a kazánok fejlesztésére és gyártására specializálódott, termékportfóliójába tartoznak a megújuló energiaforrásokat hasznosító technológiák is, mint például a napenergia-rendszerek vagy a legmodernebb hőszivattyúk és klímaberendezések. A felhasználóknak hővisszanyerő és kogenerációs egységeket, valamint zeolit hőszivattyúkat is kínál.

A Vaillant Group minden nap a jövőbe tekint, és egyedi megoldásokat kínál minden igényre és minden energiafajtára. Sikerének alapja a kutatás és fejlesztés is, amely mindig a vásárlók kívánságaival összhangban zajlik. A vállalat kutatás-fejlesztési részlege az egyik legnagyobb és mindenekelőtt a legkreatívabb részleg ebben a szegmensben. A fejlesztőcsapat folyamatosan új berendezéseken és technológiai rendszereken dolgozik, amelyek egyre egyszerűbben kezelhetők, és amelyek már ma is megfelelnek a holnap követelményeinek. Legyen szó a jövő energetikai megoldásairól vagy a fosszilis tüzelőanyagok legjobb kihasználási módjáról, a Vaillant Group igyekszik előre látni az új trendeket, és mindig egy lépéssel a többiek előtt járni. Ennek bizonyítéka az évente akár 100 új szabadalom bejegyzése is. A gyártás terén a cég a legnagyobb hangsúlyt a kazánok legmagasabb minőségének elérésére helyezi, ami a legapróbb részletekig tartó tökéletességet jelenti.

A Vaillant Group a világ legtöbb országában képviselettel rendelkezik. Szlovákia sem kivétel, ahol a Vaillant Group Slovakia, s. r. o. képviseli a Vaillant és a Protherm márkákat. A Vaillant Group fűtőberendezéseit hét gyárban gyártják, ebből kettő hazánk területén található. Ezek a gyárak összesen több mint 1300 embert foglalkoztatnak. A Skalicán székelő Protherm Production gyár az elektromos kazánok és álló kazánok gyártására specializálódott a Vaillant Group összes márkája számára. Emellett saját fejlesztőközponttal is büszkélkedhet, amely Európa egyik legmodernebbje. A második szlovákiai gyár a Vaillant Industrial Slovakia Trencsénteplic (Trenčianske Stankovce) településen, amely az egész csoport számára gyárt modulokat a fali kazánokhoz.

A Vaillant vállalat története

A Vaillant vállalat története egészen 1874-ig nyúlik vissza, amikor Johann Vaillant megalapította a németországi Remscheidben. Azóta a Vaillant vezető szerepet tölt be a fűtési és szellőztetési technológiák terén.

A Vaillant vállalat története 

1874 Johann Vaillant vízvezeték-szerelő megalapítja a céget.

1894 Szabadalmat kap a "zárt rendszerű" gázüzemű vízmelegítő feltalálásáért.

1899 Bejegyzik a cég logóját, a húsvéti nyuszit.

1905 Kifejlesztik a fali kivitelű vízmelegítőt, "Geyser" néven szabadalmaztatva.

1924 Kifejlesztik a fali fűtőkazánt.

1955 A 2. világháború vége óta legyártják a milliomodik készüléket.

1960 Megkezdődik az elektromos készülékek gyártása.

1967 Kifejlesztik a kombinált fali kazánt.

1974 1974 óta 11 millió készüléket adtak el.

1992 Leányvállalatok alapítása – Csehszlovákiában, Magyarországon, Lengyelországban és Törökországban.

1993 Csehszlovákia szétválásával önálló kereskedelmi képviselet jön létre Szlovákiában.

1999 Jubileum, a cégalapítás 125. évfordulója, a történelem során összesen 40 millió készüléket adtak el.

2001 Megalakul a Vaillant Group, amely nyolc jelentős fűtőberendezés-gyártót fog össze Európában, Szlovákiában pedig a Protherm kazángyártót is.

2003 A Vaillant Group skalicai gyára az álló kazánok gyártására specializálódik a VG csoport további márkái számára is.

2004 A Vaillant Group Szlovákiában, Trencsénben új gyárat nyit a fali kazánokhoz szükséges hidraulikai egységek gyártására.

2009 A VG trencséni gyárában legyártják a 10 000 000. modult fűtőberendezésekhez.

A húsvéti nyuszi a logóban - a cég sikerének szolgálatában

Rózsás arcú törpék és aranyos állatok állnak körben, és csodálják a tojás csodáját. Johann Vaillant lenyűgözve figyeli a jelenetet, és úgy dönt, megveszi mind a képet, mind a szerzői jogokat. A Vaillant számára ez a márka megalapítását és egy hatalmas sikertörténet kezdetét jelenti.

Rendkívül karakteres márkaarculat

1899 óta ez a motívum díszíti valamennyi terméket, katalógust és prospektust. Néhány év alatt a Vaillant kiváló hírnevet épített ki, amely elterjedt egész Németországban, sőt az ország határain túl is. A Vaillant tiszta vonalakat és körvonalakat adott a logónak. A "nyuszi a tojásban" továbbra is a központi motívum marad, de kiegészül a "Vaillant" szóval. 

Sok német tudja, hogy a Vaillant nyuszi az Észak-Rajna-Vesztfáliában székelő vállalaté. Ezen kívül: a németek több mint 70%-a hallott már a Vaillant vállalatról. Ausztriában és Hollandiában a cég hasonló eredményeket ér el imázsa tekintetében.

Fenntarthatóság 

Jövőorientált családi vállalkozásként különleges felelősséget vállalunk a környezetért, munkatársainkért és a társadalomért. Meggyőződésünk, hogy a gazdasági siker, a fenntartható és jövedelmező növekedés elválaszthatatlanul összefügg a szociális és környezeti normák iránti elkötelezettséggel.

Ennek az elkötelezettségnek a teljesítése érdekében elköteleztük magunkat a fenntarthatósági tevékenységeink megvalósítására a stratégiai S.E.E.D.S. programban (Fenntarthatóság a környezet, az alkalmazottak, a fejlesztés & termékek és a társadalom területén). Ennek az érdeklődési területnek a meghatározása a fenntarthatóság átfogó megértésén alapul, amelyben figyelembe vesszük a fő tevékenységeink kulcsfontosságú kérdéseit is.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz. > >