>
Eshop roka 2025 s vykurovacou technikou

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect

Kód: 0010043963
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés Ugrás az értékeléshez
910 875 Ft –19 %
mall
910 875 Ft –19 % 732 438 Ft / db Egységár:
4 - 7 nap

Részletes információ

Termék részletes leírása

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect
- függesztett kondenzációs kazán külső tároló csatlakoztatásának lehetőségével
- teljesítmény: 2,8 - 27,0 kW (25 kW HMV-hez)
- gáz normál hasznosítási foka: 109,5 %
- moduláció: 1:10

Legkelendőbb kazánunkat tovább fejlesztettük - a legújabb technológiák segítségével, amelyek megbízható fűtési megoldást biztosítanak a jövő számára. Kiváló ár-érték aránya igazán jó választássá teszi. A bevált minőség hosszú élettartamot garantál, míg az innovatív funkciók növelik a hatékonyságát. Mindez hozzájárul a költségek jelentős csökkentéséhez.

Legyen felkészülve a gázösszetétel változására
Az új IoniDetect égésszabályozó technológiának köszönhetően a kazán önállóan felismeri a gázösszetétel ingadozásait, képes alkalmazkodni hozzájuk, és mindig a leghatékonyabban működik. Ezt a tulajdonságot leginkább a jövőben, a környezetkímélőbb gázkeverékek használata során fogjuk értékelni.
Korszerűsítse rendszerét megújuló energiaforrásokkal
Az új ecoTEC plus fenntartható fűtési megoldást kínál. Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva optimálisan beállíthatja fűtési rendszerét - ezáltal energiát és fűtési költségeket takarít meg. Az új telepítési asszisztensnek köszönhetően biztosíthatja, hogy kazánja mindig a legnagyobb hatékonysággal működjön, miközben maximális kényelmet nyújt Önnek. A nagyobb fenntarthatóság érdekében lehetősége van a rendszert különféle rugalmas bővítési lehetőségekkel kiegészíteni megújuló energiaforrásokkal: napenergiás fűtés, hőszivattyúk vagy hővisszanyerős szellőztető rendszerek. Közös eBUS kommunikációs nyelvük egyszerű telepítést és a teljes rendszer egyszerű vezérlését teszi lehetővé.
Távvezérlés a nagyobb kényelemért és hatékonyságért
Csak néhány lépésre van szükség ahhoz, hogy új fűtési rendszerét bárhonnan egy online alkalmazáson keresztül vezérelhesse. Ehhez a kazánhoz hozzá kell adni a sensoNET internetes modult, amelyet plug-and-play rendszerrel (azaz csatlakoztatás után azonnal működik) egyszerűen csatlakoztathat kazánjához, majd letöltheti ingyenes alkalmazásunkat. Ezt követően akár nyaralás közben is vezérelheti. Ez a lehetőség nem csak a kényelmét szolgálja. Mivel fűtése csak akkor működik teljes teljesítménnyel, amikor valóban szüksége van rá, energiát, saját költségeit és a környezetet is kíméli.
Kényelmes fűtésfelügyelet
Szereti kontroll alatt tartani az energiafogyasztást? Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva átfogóan vezérelheti kazánját, és részletes fogyasztási adatokkal rendelkezhet. Az új, érintésvezérelt kezelőfelületnek köszönhetően a kazán üzemének felügyelete kényelmesebbé válik, mint valaha. Élvezze modern dizájnunkat és felhasználói menünket az intuitív és zavartalan üzemelésért.
PARAMÉTEREK
Fűtés
Névleges hőteljesítmény tartománya 50/30 °C esetén: 2,8 - 26,4 kW
Névleges hőteljesítmény tartománya 80/60 °C esetén: 2,5 - 24,7 kW
Max. fűtési hőterhelés: 25,5 kW
Min. fűtési hőterhelés: 2,7 kW
Max. HMV hőteljesítmény: 27,5 kW
Névleges hőterhelés: 28,3 kW
Névleges fűtési hőterhelés tartománya: 2,7 - 25,5 kW
NOx osztály: 6
Max. előremenő hőmérséklet: 85°C
Max. előremenő hőmérséklet beállítási tartománya (gyári beállítás: 75 °C): 15 - 80°C
Max. üzemi nyomás, fűtés: 0,3 MPa (3,0 bar)
Névleges keringő vízmennyiség ΔT = 20 K mellett: 1 060 l/h
Szivattyú maradék emelőmagassága a névleges keringő vízmennyiségnél: 0,025 MPa (0,25 bar)
Elektromos paraméterek
Névleges feszültség / hálózati frekvencia: 230 V / 50 Hz
Elektromos védettség: IPX4D
Méretek
Gázcsatlakozás a kazán oldalán: 15 mm
Fűtés előremenő / visszatérő csatlakozás a kazán oldalán: G 3/4"
Tároló fűtés előremenő / visszatérő csatlakozásai a kazán oldalán: G 1/2"
Biztonsági szelep csatlakozása: 15 mm
Kondenzátum-elvezető tömlő: 19 mm
Méretek (szélesség x magasság x mélység): 440 x 720 x 348 mm
Tömeg (csomagolás nélkül, víz nélkül): 34 kg

Gyakori kérdések

  • Hogyan válasszam ki pontosan a VAILLANT kondenzációs kazán teljesítményét? Az alapot a fűtött épület kiszámított hőveszteségi értéke jelenti (legmegbízhatóbban a tervdokumentációból vagy az energetikai tanúsítványból). Ha nincs terve, tájékozódásképpen kb. 60-100 W/m² alapterülettel számolhat egy 2000 után épült, jól szigetelt háznál, illetve 100-150 W/m²-rel egy régebbi, szigeteletlen háznál - a pontos érték azonban függ az emeletek számától, a helyiségek magasságától, az ablakok számától és minőségétől, valamint az épület tájolásától. A túlméretezett kazán gyakrabban kapcsol be és ki (úgynevezett ciklizál), ami rövidíti az élettartamát és csökkenti a hatékonyságát; az alulméretezett kazán viszont fagyos napokon nem tudja megfelelően kifűteni a házat.
  • Miért gazdaságosabb a kondenzációs kazán a hagyományosnál? A kondenzációs kazán emellett a gáz elégetésekor keletkező vízgőzben rejlő hőt is hasznosítja - ez a hagyományos kazánban kihasználatlanul távozik a kéményen keresztül, a kondenzációs kazánban viszont az úgynevezett harmatpont alá hűl, a gőz lekondenzálódik, és a felszabaduló hő visszakerül a fűtési körbe. Ennek köszönhetően a kondenzációs kazánok hatásfoka a gáz fűtőértékéhez viszonyítva megközelítőleg 105-110%, szemben a hagyományos kazánok 85-92%-os hatásfokával.
  • Milyen típusú égéstermék-elvezetésre van szüksége ennek a kazánnak? A legtöbb modern kondenzációs kazán úgynevezett turbó típusú (zárt égéstérrel), és koncentrikus (egytengelyű) vagy különálló égéstermék-elvezetést és égési levegő-bevezetést igényel, amelyet a homlokzati falon vagy a tetőn keresztül kell kivezetni - így nincs szükség működő kéményre. A pontos típust és az elvezetés maximális hosszát (60/100 vagy 80/125 mm átmérő szerint) a kiválasztott modell műszaki dokumentációjában találja, illetve érdeklődjön ügyfélszolgálatunknál.
  • Mit jelent a kazánnál feltüntetett ErP energiaosztály? Ez a fűtőberendezések hatékonyságának kötelező jelölése az EU ErP (Ecodesign) irányelve szerint, hasonlóan a hűtőszekrények energiacímkéjéhez. A kondenzációs kazánok jellemzően A osztályt érnek el, illetve helyiségszabályozással kombinálva akár magasabbat is (pl. A+ osztály ekvitermikus szabályozás és helyiségtermosztát alkalmazása esetén).
  • Felszerelhetem és bekapcsolhatom ezt a kazánt saját magam? Nem. A földgázhálózatra, az elektromos hálózatra és az égéstermék-elvezetésre történő csatlakoztatás törvény szerint kizárólag a megfelelő jogosultsággal rendelkező szakember feladata (leggyakrabban az adott márka hivatalos szervizese vagy gázkészülék-felülvizsgáló szakember). A telepítés után a kazánt a gyártó hivatalos szervizének kell üzembe helyeznie, ami általában a garancia érvényességének is feltétele.
  • Hogyan alakul a szerviz és a garancia? A legtöbb gyártó rendszeres, éves szervizellenőrzést ír elő a garancia szabványos lejárta utáni fenntartásához (a rendszeres szerviz melletti meghosszabbított garancia különösen a Vaillant, Protherm és Viessmann márkáknál gyakori). A pontos garanciális feltételeket a kazánhoz mellékelt jótállási jegyben találja.
  • Mi tartozik ennek a konkrét terméknek a szállítási terjedelméhez? A csomag pontos tartalmát (maga a kazán, esetleg a melegvíz-tároló, a helyiségszabályozó és további tartozékok készlet esetén) a termék neve és a fenti oldalon található műszaki paraméterei tartalmazzák.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Vaillant
Jótállás: 2 év
Súly: 60 kg
EAN vonalkód: 4024074904251
Elektromos védettség: IPX4D
A kazán üres tömege: 34 kg
Kazán felső teljesítménye: 26,4 kW
Maximális üzemi nyomás: 0,3 MPa (3,0 bar)
Feszültség/frekvencia: 230V/50Hz
Beállítható hőmérséklet-tartomány VV: 15 - 80°C
Tüzelőanyag: földgáz / propán
Kémény kivitel: TURBO
Teljesítményváltozás lefolyása: modulált
Elektromos csatlakozási feszültség: 230V
HMV csatlakozás: 1/2"
Vízcsatlakozás: 3/4"
Méretek: 720 x 440 x 348 mm
Kazán alsó teljesítménye: 2,8 kW
Kazán beindítása: VAILLANT szerviztechnikus által
NOx kibocsátási osztály: 6
Určenie kotla: tárolóval bővíthető
Teljesítmény HMV melegítésnél: 27,5 kW
Teljesítmény 50/30 °C hőmérséklet-eséskor: 2,8 - 26,4 kW
Teljesítmény 80/60 °C hőfoklépcsőnél: 2,5 - 24,7 kW
Gyártó: Vaillant
Kazán fűtési teljesítménye: Nagy teljesítmény 16 kW felett

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hagyjon értékelést

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Vélemények listája

Beszélgetés

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Beszélgetések listája

R Szerző 28.02.2026 19:49
Dobrý deň prajem Chcel by som Vás poprosiť o návrh zostavy na zónovú reguláciu teplovodného podlahového kúrenia. Najlepšie by bolo riešiť to bezkáblovým termostatom ( nie je v každej izbe kábel) . V dome sú 2 rozdelovače, na prvom je 5 okruhov a na druhom ( ktorý je vo vyššej časti domu) 3 okruhy v rámci jednej miestnosti. Ďakujem pekne Kotol je Vailant ecoTec plus
A Szerző 28.02.2026 19:49
Dobrý deň, Odporúčame: https://www.atria.sk/regulacia-kurenia/ Vhodné riešenie určite navrhne výrobca (distribútor): https://tech-reg.sk/. Pekný deň.
P Szerző 02.02.2026 18:34
Dobrý deň prajem mám záujem o kostol Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus otázka je či má prietokovy ohrev vody alebo do zásobníka??Je uvedený len max.vykon do ohrevu vody.Dakujem
A Szerző 02.02.2026 18:35
Dobrý deň, tento kotol - https://www.atria.sk/vaillant-vu-25cs-1-5-ecotec-plus-ionidetect/ je s možnosťou pripojenia zásobníka. Pekný deň.
J Szerző 01.02.2026 18:40
Dobry den, prosim Vas mate v ponuke kondenzacny nerezovy kotol Vaillan do bytu cca 100m2, vykonu cca 20 kW s prietokovym ohrevom TV? Alebo Vaillant ponuka iba s ohrevom so zasobnikom ? Viete mi poslat ponuky za Vaillant, stary kotol Junkers aktualen prestal nefungovat. S pozdravom
A Szerző 01.02.2026 18:40
Dobrý deň, prietokové kotle od Vaillantu môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/vaillant-3/. Pekný deň.
Z Szerző 31.01.2026 15:12
Dobry den, potrebujem si vymenit stary kotol (Vaillant ecoTEC plus VU INT 186/3-5) podla technika by som molhol na toto Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect. Moja otazka je ci mozem nechat stare riadenie VRC 620. Lebo ked to musim vymenit to by bolo celkom drahe. Dakujem za odpoved! Zoltan
A Szerző 31.01.2026 15:14
Dobrý deň, toto je otázka priamo na : https://www.vaillant.sk/. Pekný deň.
D Szerző 02.08.2025 19:07
Dobry den, Vyhliadol som kotol: Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect, teraz mame takisto Valliant ecotec 13r. kotol ktory by sme chceli vymenit. Moja otazka, ci mozem zapojit taksito do dymovodu ako predosly ze zvlast je komin a zvlast pre turbo ako na obrazku alebo treba na to iny system ? dakujem S pozdravom Dominik
A Szerző 02.08.2025 19:07
Dobrý deň, malo by to byť možné. Odporúčame však kontaktovať servisného technika od Vaillantu, aby spravil obhliadku. https://www.vaillant.sk/nakup/siet-partnerov/. Pekný deň.
O Szerző 28.07.2025 11:36
Dobrý deň, prosím o veľkoobchodnú cenovú ponuku na kondenzačný kotol s možnosťou pripojenia zásobníka. Určenie kotla: s možnosťou pripojenia zásobníka - záujem je o ohrievanie vody v bojleri – bojler obojživelník Dražice (TÚV vhodné pre vaňa, umývadlo, sprchovací kút, drez) Požadované príslušenstvo: Bezdrôtový termostat – áno - prosím pridať do cenovej ponuky Poznámka: Wifi modul určený len na ovládanie mobilom nie je požadovaný. Zasielam produkty, ktoré máme predbežne vybraté. Poprosím o cenovú ponuku. Prípadne môžete ponúknuť alternatívu. 1. Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect 2. Vaillant ecoTEC plus IoniDetect VU 35 CS/1-5 3. Plynový kotol BOSCH Condens GC2300iW 24 P - Závesný kondenzačný vykurovací kotol 4. BOSCH GC8700iW 30 P 5. Buderus Logamax plus GB122 - 24i + Magnetický odkalovač Logafix 3/4" 6. Viessmann Vitodens 050-W, 3,2 - 25 kW Ďakujem, s pozdravom Ondrej Diviak
A Szerző 28.07.2025 11:39
Dobrý deň, na kotle neposkytujeme VO ceny a teda ceny sú ako priamo na e-shope . Odporúčame č.1- https://www.atria.sk/vaillant-vu-25cs-1-5-ecotec-plus-ionidetect/. Pekný deň.
Z Szerző 07.07.2025 18:15
Dobrý deň, chcel by som sa informovať aký typ kotla by sa mi hodil do rodinného domu.Potrebovalby som kotol okolo 24 kW s prietokovym ohrevom vody a mám 9 radiátorov.Dakujem
A Szerző 07.07.2025 18:16
Dobrý deň, prietokové kotle napríklad od prothermu môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/protherm-3/ bosch : https://www.atria.sk/bosch--junkers-3/ vailant : https://www.atria.sk/vaillant-3/. Pekný deň.
MM Szerző 08.10.2023 16:53
Dobry den, je mozne tento kotol riadit aj dvojbodovym termostatom kedze ma E bus? V tom pripade strati moznost ekvitermiky a modulacie vykonu, teda pobezi stale na plny vykon? dakujem
A Szerző 07.11.2023 15:32
Dobrý deň, práve naopak, keďže má kotol eBUS zbernicu, tak odporúčame pripojiť originálny termostat od Vaillantu, nie typu ON/OFF. Či je možné pripojiť ku kotlu aj termostat typu ON/OFF je nutné zistiť u servisného technika, alebo priamo zavolať do spoločnosti Vaillant. https://www.vaillant.sk/pre-zakaznikov/ Pekný deň.
L Szerző 16.10.2022 19:54
Dobry den, zhanam do firmy kotol na kurenie, momentalne tam mame plynovy Junkers 27kw s rozvodom do radiatorov, ale mame vela odpadu z dreva, vsetko suche makke drevo - odrezky, hobliny, piliny a pelety. Rad by som pridal na rozvod do radiatorov aj kotol na tento dreveny odpad, mate prosim nieco v ponuke? V pripade otazok ma prosim kontaktujte. Dakujem
A Szerző 16.10.2022 19:55
Dobrý deň, v súčasnosti sa špecializujeme najmä na kondenzačné kotle. Kotle na tuhé palivo sú dostupné napríklad kotle ATMOS, kde však aktuálne sú dlhšie čakacie doby. https://www.atria.sk/kotly-na-tuhe-paliva-atmos/ Pri konkrétnom výbere však odporúčame sa poradiť s kurenárom ktorý to bude zapájať. Pekný deň.

A vállalatról

A Vaillant Group a fűtés és a melegvíz-készítés szinonimája, amely elsősorban a minőségre, a megbízhatóságra és a felhasználói kényelemre helyezi a hangsúlyt. Hőtechnikai termékei több mint 100 országban vannak jelen a világon. A csoporthoz tartozik a Vaillant, a Saunier Duval, az AWB, a Bulex, a DemirDöküm, a Glow worm, a Hermann Saunier Duval és a Protherm márka. Ezen márkák mindegyike gazdag tapasztalattal rendelkezik a fűtőberendezések gyártásában, hiszen a legtöbbjük több mint 80 éve van jelen ebben a szegmensben. Piaci jelenlétének 140 éves múltjával azonban elsősorban a Vaillant márka tartozik a legnagyobbak és legjelentősebbek közé. Hosszú távon piacvezető és úttörő a fűtéstechnológiák fejlesztésében és innovációjában Európában. A Vaillant Group kiterjedt kereskedelmi képviseleti hálózattal és több ezer elégedett vevővel rendelkezik szerte a világon.

A Vaillant Group gazdag portfóliójába olyan modern fűtéstechnológiák tartoznak, amelyek energiatakarékosak, hatékonyak és hozzájárulnak a környezet védelméhez. A termékek és modellek széles skálájának köszönhetően itt minden vásárló megtalálja pontosan azt, amire szüksége van. A választék tartalmaz fali és álló kazánokat, melegvíz-tárolókat, valamint elektromos készülékeket. A fali kazánok piacán a vállalat 26 százalékos részesedésével egyenesen az első számú szereplő Európában. A Vaillant Group nem csak a kazánok fejlesztésére és gyártására specializálódott, termékportfóliójába tartoznak a megújuló energiaforrásokat hasznosító technológiák is, mint például a napenergia-rendszerek vagy a legmodernebb hőszivattyúk és klímaberendezések. A felhasználóknak hővisszanyerő és kogenerációs egységeket, valamint zeolit hőszivattyúkat is kínál.

A Vaillant Group minden nap a jövőbe tekint, és egyedi megoldásokat kínál minden igényre és minden energiafajtára. Sikerének alapja a kutatás és fejlesztés is, amely mindig a vásárlók kívánságaival összhangban zajlik. A vállalat kutatás-fejlesztési részlege az egyik legnagyobb és mindenekelőtt a legkreatívabb részleg ebben a szegmensben. A fejlesztőcsapat folyamatosan új berendezéseken és technológiai rendszereken dolgozik, amelyek egyre egyszerűbben kezelhetők, és amelyek már ma is megfelelnek a holnap követelményeinek. Legyen szó a jövő energetikai megoldásairól vagy a fosszilis tüzelőanyagok legjobb kihasználási módjáról, a Vaillant Group igyekszik előre látni az új trendeket, és mindig egy lépéssel a többiek előtt járni. Ennek bizonyítéka az évente akár 100 új szabadalom bejegyzése is. A gyártás terén a cég a legnagyobb hangsúlyt a kazánok legmagasabb minőségének elérésére helyezi, ami a legapróbb részletekig tartó tökéletességet jelenti.

A Vaillant Group a világ legtöbb országában képviselettel rendelkezik. Szlovákia sem kivétel, ahol a Vaillant Group Slovakia, s. r. o. képviseli a Vaillant és a Protherm márkákat. A Vaillant Group fűtőberendezéseit hét gyárban gyártják, ebből kettő hazánk területén található. Ezek a gyárak összesen több mint 1300 embert foglalkoztatnak. A Skalicán székelő Protherm Production gyár az elektromos kazánok és álló kazánok gyártására specializálódott a Vaillant Group összes márkája számára. Emellett saját fejlesztőközponttal is büszkélkedhet, amely Európa egyik legmodernebbje. A második szlovákiai gyár a Vaillant Industrial Slovakia Trencsénteplic (Trenčianske Stankovce) településen, amely az egész csoport számára gyárt modulokat a fali kazánokhoz.

A Vaillant vállalat története

A Vaillant vállalat története egészen 1874-ig nyúlik vissza, amikor Johann Vaillant megalapította a németországi Remscheidben. Azóta a Vaillant vezető szerepet tölt be a fűtési és szellőztetési technológiák terén.

A Vaillant vállalat története 

1874 Johann Vaillant vízvezeték-szerelő megalapítja a céget.

1894 Szabadalmat kap a "zárt rendszerű" gázüzemű vízmelegítő feltalálásáért.

1899 Bejegyzik a cég logóját, a húsvéti nyuszit.

1905 Kifejlesztik a fali kivitelű vízmelegítőt, "Geyser" néven szabadalmaztatva.

1924 Kifejlesztik a fali fűtőkazánt.

1955 A 2. világháború vége óta legyártják a milliomodik készüléket.

1960 Megkezdődik az elektromos készülékek gyártása.

1967 Kifejlesztik a kombinált fali kazánt.

1974 1974 óta 11 millió készüléket adtak el.

1992 Leányvállalatok alapítása – Csehszlovákiában, Magyarországon, Lengyelországban és Törökországban.

1993 Csehszlovákia szétválásával önálló kereskedelmi képviselet jön létre Szlovákiában.

1999 Jubileum, a cégalapítás 125. évfordulója, a történelem során összesen 40 millió készüléket adtak el.

2001 Megalakul a Vaillant Group, amely nyolc jelentős fűtőberendezés-gyártót fog össze Európában, Szlovákiában pedig a Protherm kazángyártót is.

2003 A Vaillant Group skalicai gyára az álló kazánok gyártására specializálódik a VG csoport további márkái számára is.

2004 A Vaillant Group Szlovákiában, Trencsénben új gyárat nyit a fali kazánokhoz szükséges hidraulikai egységek gyártására.

2009 A VG trencséni gyárában legyártják a 10 000 000. modult fűtőberendezésekhez.

A húsvéti nyuszi a logóban - a cég sikerének szolgálatában

Rózsás arcú törpék és aranyos állatok állnak körben, és csodálják a tojás csodáját. Johann Vaillant lenyűgözve figyeli a jelenetet, és úgy dönt, megveszi mind a képet, mind a szerzői jogokat. A Vaillant számára ez a márka megalapítását és egy hatalmas sikertörténet kezdetét jelenti.

Rendkívül karakteres márkaarculat

1899 óta ez a motívum díszíti valamennyi terméket, katalógust és prospektust. Néhány év alatt a Vaillant kiváló hírnevet épített ki, amely elterjedt egész Németországban, sőt az ország határain túl is. A Vaillant tiszta vonalakat és körvonalakat adott a logónak. A "nyuszi a tojásban" továbbra is a központi motívum marad, de kiegészül a "Vaillant" szóval. 

Sok német tudja, hogy a Vaillant nyuszi az Észak-Rajna-Vesztfáliában székelő vállalaté. Ezen kívül: a németek több mint 70%-a hallott már a Vaillant vállalatról. Ausztriában és Hollandiában a cég hasonló eredményeket ér el imázsa tekintetében.

Fenntarthatóság 

Jövőorientált családi vállalkozásként különleges felelősséget vállalunk a környezetért, munkatársainkért és a társadalomért. Meggyőződésünk, hogy a gazdasági siker, a fenntartható és jövedelmező növekedés elválaszthatatlanul összefügg a szociális és környezeti normák iránti elkötelezettséggel.

Ennek az elkötelezettségnek a teljesítése érdekében elköteleztük magunkat a fenntarthatósági tevékenységeink megvalósítására a stratégiai S.E.E.D.S. programban (Fenntarthatóság a környezet, az alkalmazottak, a fejlesztés & termékek és a társadalom területén). Ennek az érdeklődési területnek a meghatározása a fenntarthatóság átfogó megértésén alapul, amelyben figyelembe vesszük a fő tevékenységeink kulcsfontosságú kérdéseit is.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz. > >