>
Eshop roka 2025 s vykurovacou technikou

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect + VIH Q 75 B + VRT 51f + VR 940f

Kód: 0010044681
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés Ugrás az értékeléshez
1 366 312 Ft –19 %
mall
1 366 312 Ft –19 % 1 098 654 Ft / db Egységár:
4 - 7 nap

Részletes információ

Termék részletes leírása

Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect készlet
+ ecoTEC plus IoniDetect - kondenzációs kazán
+ uniSTOR VIH Q 75 B - használati melegvíz-tároló
+ vezeték nélküli időjárásfüggő szabályozó VRT 51f és internetes átjárót VR 940f
+ HMV hőmérséklet-érzékelő a tárolóban
+ távtartó keret a kazán alá
 
Megjegyzés: A kazán és a tároló közötti összekötés nem része a készletnek.
 

VAILLANT VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect
- fali kondenzációs kazán 
- teljesítmény: 2,5 - 24,7 kW  

Modulációs fokozat 1:10

 
Legkelendőbb kazánunkat még tovább fejlesztettük - a legújabb technológiák segítségével, amelyek megbízható fűtési megoldást nyújtanak a jövő számára. Kiváló ár-érték aránya igazán jó választássá teszi. A bevált minőség hosszú élettartamot garantál, míg az innovatív funkciók növelik a hatékonyságát. Mindez hozzájárul a költségek jelentős csökkentéséhez.
 
Legyen felkészülve a gázösszetétel változására
Az új IoniDetect égésvezérlő technológiának köszönhetően a kazán önállóan felismeri a gázösszetétel ingadozásait, alkalmazkodni tud, és mindig a leghatékonyabban működik. Ezt a tulajdonságot különösen a jövőben fogjuk értékelni, amikor egyre környezetkímélőbb gázkeverékeket használunk majd.
 
Újítsa meg rendszerét megújuló energiaforrásokkal
Az új ecoTEC plus fenntartható fűtési megoldást kínál. Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval együtt optimálisan beállíthatja fűtési rendszerét - így energiát és fűtési költséget takaríthat meg. Az új telepítési asszisztensnek köszönhetően biztosíthatja, hogy kazánja mindig maximális hatékonysággal működjön, miközben maximális kényelmet nyújt Önnek. A nagyobb fenntarthatóság érdekében lehetősége van a rendszert különféle rugalmas bővítési lehetőségekkel kiegészíteni megújuló energiaforrásokkal: napkollektoros melegvíz-termeléssel, hőszivattyúkkal vagy hővisszanyerős szellőztető rendszerekkel. Közös eBUS kommunikációs nyelvük lehetővé teszi az egész rendszer egyszerű telepítését és vezérlését.
 
Távvezérlés a nagyobb kényelemért és hatékonyságért
Mindössze néhány lépésre van szükség ahhoz, hogy új fűtési rendszerét bárhonnan, egy online alkalmazáson keresztül vezérelhesse. Ehhez a kazánhoz hozzá kell adni a sensoNET internetes modult, amelyet problémamentesen csatlakoztathat kazánjához plug-and-play rendszerrel (vagyis csatlakoztatás után azonnal működik), majd letöltheti ingyenes alkalmazásunkat. Ezt követően akár nyaralás közben is vezérelheti. Ez a lehetőség nemcsak a kényelmét szolgálja. Mivel a fűtése csak akkor működik teljes teljesítménnyel, amikor arra valóban szükség van, energiát, költségeket és a környezetet is kíméli.
 
Kényelmes fűtésfigyelés
Szereti kézben tartani az energiafogyasztást? A sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva átfogóan vezérelheti kazánját, és részletes fogyasztási adatokkal rendelkezhet. Az új, érintőelemekkel ellátott felhasználói felületnek köszönhetően a kazán működésének figyelése kényelmesebbé válik, mint valaha. Élvezze modern dizájnunkat és felhasználói menünket az intuitív és problémamentes üzemeltetéshez.
 
 
PARAMÉTEREK
Fűtés
Névleges hőteljesítmény-tartomány 50/30 °C-nál: 2,8 - 26,4 kW
Névleges hőteljesítmény-tartomány 80/60 °C-nál: 2,5 - 24,7 kW
Max. fűtési hőterhelés: 25,5 kW
Min. fűtési hőterhelés: 2,7 kW
Max. HMV hőteljesítmény: 27,5 kW
Névleges hőterhelés: 28,3 kW
Névleges fűtési hőterhelés-tartomány: 2,7 - 25,5 kW
NOx osztály: 6
Max. előremenő hőmérséklet: 85°C
Max. előremenő hőmérséklet beállítási tartománya (gyári beállítás: 75 °C): 15 - 80°C
Max. üzemi nyomás, fűtés: 0,3 MPa (3,0 bar)
Névleges keringő vízmennyiség ΔT = 20 K: 1060 l/h
Szivattyú maradék szállítómagassága névleges keringő vízmennyiségnél: 0,025 MPa (0,25 bar)
 
Elektromos paraméterek
Névleges feszültség / hálózati frekvencia230 V / 50 Hz
Elektromos védettség: IPX4D
 
MÉRETEK
Gázcsatlakozás a kazán oldalán: 15 mm
Fűtés előremenő/visszatérő csatlakozásai a kazán oldalán: G 3/4"
Tároló előremenő/visszatérő csatlakozásai a kazán oldalán: G 1/2"
Biztonsági szelep csatlakozása: 15 mm
Kondenzátum-elvezető tömlő: 19 mm
Méretek (szélesség x magasság x mélység): 440 x 720 x 348 mm
Tömeg (csomagolás és víz nélkül): 34 kg
 
 
VAILLANT uniSTOR VIH Q 75 B
- közvetetten fűtött álló HMV-tároló
- zománcozott felületi korrózióvédelemmel
- térfogat: 68 l
 
Termékjellemzők
  • B energiaosztály
  • kisebb háztartások számára – 68 l térfogat
  • az ecoTEC plus és pro fali kazánokhoz készült
  • telepítés a kazán mellé vagy alá
  • ugyanaz a színvilág és design, mint a fali kazánoké
  • minőségi zománcozott belső felület
  • beépített magnézium anód
 
Paraméterek
  • Névleges térfogat: 68 l
  • A hőcserélő hőátadó felülete: 0,85 m2
  • A hőcserélőben lévő víz térfogata: 3,5 l
  • Maximális teljesítmény: 30 kW
  • HMV folyamatos teljesítmény: 738 l/h
  • HMV felfűtési idő 10-ről 60 °C-ra: 12 min
  • Maximális HMV hőmérséklet: 85 °C
  • Maximális fűtővíz-hőmérséklet: 110 °C
  • Maximális üzemi nyomás: 10 bar
  • Hőveszteség: 0,9 kWh/24 hod
  • Hőcserélő csatlakozása: G 3/4"
  • HMV csatlakozás: G 3/4"
  • Cirkulációs csatlakozás: G 3/4"
  • Magasság: 720 mm
  • Szélesség: 440 mm
  • Mélység: 440 mm
  • Tömeg: 55 kg
 
 
 

Gyakori kérdések

  • Hogyan válasszuk ki pontosan a VAILLANT kondenzációs kazán teljesítményét? Az alapot az épület kiszámított hővesztesége jelenti (legmegbízhatóbban a tervdokumentációból vagy az energetikai tanúsítványból). Ha nincs terve, tájékozódásképpen kb. 60-100 W/m² alapterülettel számolhat egy 2000 után épült, jól szigetelt háznál, illetve 100-150 W/m²-rel egy régebbi, szigeteletlen háznál - a pontos érték azonban a szintek számától, a helyiségek magasságától, az ablakok számától és minőségétől, valamint az épület tájolásától is függ. A túlméretezett kazán gyakrabban kapcsol be és ki (úgynevezett ciklizál), ami rövidíti élettartamát és csökkenti hatékonyságát; az alulméretezett kazán viszont fagyos napokon nem tudja megfelelően kifűteni a házat.
  • Miért gazdaságosabb a kondenzációs kazán a hagyományosnál? A kondenzációs kazán a gáz elégetésekor keletkező vízgőzben rejlő hőt is hasznosítja - ez a hagyományos kazánban kihasználatlanul távozik a kéményen, a kondenzációsban viszont a harmatpont alá hűl, a gőz lecsapódik, és a felszabaduló hő visszakerül a fűtési körbe. Ennek köszönhetően a kondenzációs kazánok hatásfoka a gáz fűtőértékéhez viszonyítva megközelítőleg 105-110%, szemben a hagyományos kazánok 85-92%-os hatásfokával.
  • Milyen típusú égéstermék-elvezetésre van szüksége ennek a kazánnak? A legtöbb modern kondenzációs kazán úgynevezett turbó kivitelű (zárt égéstérrel), és koncentrikus (egytengelyű) vagy különálló égéstermék-elvezetést és égési levegő-bevezetést igényel, amelyet a homlokzati falon vagy a tetőn keresztül vezetnek ki - így működő kéményre nincs szükség. A pontos típust és a maximális elvezetési hosszúságot (a 60/100 vagy 80/125 mm-es átmérőtől függően) az adott modell műszaki dokumentációjában találja, vagy kérje ügyfélszolgálatunk tanácsát.
  • Mit jelent a kazánnál feltüntetett ErP energiaosztály? Ez a fűtőberendezések hatékonyságának kötelező jelölése az EU ErP (Ecodesign) irányelve szerint, hasonlóan a hűtőszekrények energiacímkéjéhez. A kondenzációs kazánok általában A osztályt érnek el, illetve szobai szabályozással kombinálva akár magasabbat is (pl. A+ időjárásfüggő szabályozás és szobatermosztát használatával).
  • Felszerelhetem és csatlakoztathatom saját magam ezt a kazánt? Nem. A földgázhálózatra, az elektromos hálózatra és az égéstermék-elvezetésre történő csatlakoztatás törvény szerint kizárólag megfelelő jogosultsággal rendelkező személy feladata (leggyakrabban az adott márka hivatalos szervizese vagy gázkészülék-felülvizsgáló szakember). A telepítés után a kazánt a gyártó hivatalos szervizének kell üzembe helyeznie, ami rendszerint a garancia érvényességének feltétele is.
  • Hogyan alakul a szervizelés és a garancia? A legtöbb gyártó évenkénti rendszeres szervizellenőrzést ír elő hivatalos szervizzel, hogy a garancia a szokásos lejárta után is megmaradjon (a rendszeres szervizeléshez kötött meghosszabbított garancia különösen a Vaillant, Protherm és Viessmann márkáknál elterjedt). A pontos garanciális feltételeket a kazánhoz mellékelt jótállási jegyben találja.
  • Mi tartozik ennek a konkrét terméknek a szállítási terjedelméhez? A csomag pontos tartalma (maga a kazán, esetleg a használati melegvíz-tároló, a szobai szabályozó és egyéb tartozékok készlet esetén) a termék nevében és a fenti műszaki paramétereiben található ezen az oldalon.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Vaillant ecoTEC plus, pro
Jótállás: 2 év
Súly: 60 kg
Biztonsági termosztát: áno
Mellékelt tartozékok: elektromos kábel, szifon, útmutató, jótállási jegy
Elektromos védettség: IPX4D
Elektronikus gyújtás: áno
Elektronika: eBus 2.0 (2014-es verziótól)
A kazán üres tömege: 34 kg
Kazán felső teljesítménye: 26,4 kW
Származási ország: EU
Nyári üzemmód: áno
Maximális üzemi nyomás: 300 kPa
Maximális HMV nyomás: 1 mPa
Tároló csatlakoztatásának lehetősége: áno
Kiterjesztett garancia lehetősége: áno
Feszültség/frekvencia: 230V/50Hz
Beállítható hőmérséklet-tartomány VV: 15 - 80 °C
Szabványos hatásfok 40/30 °C mellett: max. 109,5 %
Tüzelőanyag: földgáz / propán
Kémény kivitel: TURBO
Teljesítményváltozás lefolyása: modulált
Elektromos csatlakozási feszültség: 230V
Koncentrikus égéstermék-elvezető csatlakozás: áno
Külön füstelvezető csatlakozása: áno
HMV csatlakozás: 1/2"
Vízcsatlakozás: 3/4"
Méretek: 720 x 440 x 338 mm
Kazán alsó teljesítménye: 2,8 kW
Kazán beindítása: VAILLANT szerviztechnikus által
NOx kibocsátási osztály: 6
Určenie kotla: kazán 70 literes tartállyal egybeépítve
HMV tároló méret: 68
Padlófűtéshez alkalmas: áno
Teljesítmény HMV melegítésnél: 27,5 kW
Teljesítmény 50/30 °C hőmérséklet-eséskor: 2,8 - 26,4 kW
Teljesítmény 80/60 °C hőfoklépcsőnél: 2,5 - 24,7 kW
HMV teljesítmény: 27 kW
Beépített vízszűrő: nie
Gyártó: Vaillant
Kazán fűtési teljesítménye: Nagy teljesítmény 16 kW felett

Termékértékelés

A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hagyjon értékelést

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Vélemények listája

5
J Szerző A termék értékelése 5-ből 5 csillag. | 11.07.2022
Produkt prišiel včas,splna to čo k nemu bolo uvedné,objednal som ani som sa nenazdal a prišiel kuriér.

Beszélgetés

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Beszélgetések listája

Szerző 27.01.2026 11:31
Dobrý deň, mal by som záujem o plynový kotol mall1064 1 vaillant vu 25cs 1 5 ecotec plus ionidetect vih q 75 b vrt 51f vr 940f1064 2 vaillant vu 25cs 1 5 ecotec plus ionidetect vih q 75 b vrt 51f vr 940fScreenshot 20010035748 vrt 51 f 2590910 format flex height UPR removebg preview Vaillant VU 25CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect + VIH Q 75 B + VRT 51f + VR 940f Ja som z obce Turna nad Bodvou, kto by mi vedel u nás to namontovať a čítal som, že spustenie kotla je pracovníkom VAILANT, neviem, ako to celé funguje, kde by som to vedel kúpiť, máte tu v okolí nejaký serviz, alebo pracovníka, ktorý by urobil nezáveznú ponuku na všetky práce aj s pustením kotla, ani neviem, či by bol kotol dobrý a či by stačil na vykurovanie. Momentálne mám Protherm 24 kw TURBO. Proste potrebujem informácie. Pekný deň
A Szerző 27.01.2026 11:32
Dobrý deň, my sme len e-shop, zakúpiť môžete u nás. Montuje už firma, ktorú máte. A spúšťa priamo servisný technik z Vaillantu, zoznam nájdete priamo na stránke : https://www.vaillant.sk/nakup/siet-partnerov/. Pekný deň.
J Szerző 09.12.2021 11:07
dobrý deň ja by som mal otázku na radiátor rebrikovy ale chcel by som ho napojiť na ústredne kúrenie mate v ponuke aj také radiátory 540/940
A Szerző 09.12.2021 11:07
Dobrý deň. Presne Váš uvedený rozmer sa nevyrába. Možno by Vám vyhovoval 450-x-940 https://www.atria.sk/rebrik-rovny-450-x-940/ alebo potom skôr už tento rebríkový radiátor 600-x-940 https://www.atria.sk/rebrik-rovny-600-x-940/
D Szerző 09.12.2021 11:07
aký veľký potrebujeme rebríkový rádiátor, aby zohrial kúpeľňu 3x3m výška 2,5m
A Szerző 09.12.2021 11:07
To takej kúpelne asi tento rebrík https://www.atria.sk/rebrik-rovny-600-x-1640/
P Szerző 09.12.2021 11:06
Dobry den, predavate rebrikove radiatory aj bez elektrickej spiraly?
A Szerző 09.12.2021 11:06
Dobrý deň, každý rebrík je bez elektrickej špirály, fotografia je len ilustračná a pripomína možnosť aj zapojenia špirály.
K Szerző 09.12.2021 11:06
dobry den chcela by som sa opytat ci sa da rebrikovy radiotor pouzivat iba na elektrinu spolu stou spiralou,kupelna ma rozmeri 3,5 na 2,5m.
A Szerző 09.12.2021 11:06
Dobrý deň, áno je to možné. Rebrík naplníte len vodou, namontujete elektrickú špirálu zo spodku a je to.
P Szerző 09.12.2021 11:05
dobry den rad by som sa spytal čo znači rozmer 600x540.vopred vam dakujem za odpoved .
A Szerző 09.12.2021 11:06
Dobrý deň, ide o rozmer výška x šírka. Pekný deň.
D Szerző 09.12.2021 11:05
Dobrý deň. prosím Vás, prečo nemáte vizualizáciu skutočných rozmerov kúpeľňových rebríkových radiátorov ? Zákazník by mal presný obraz o tvare. Ďakujem. Vajda.
A Szerző 09.12.2021 11:05
Dobrý deň, fotografie na eshopu sú skutočné a patria naším radiátorom, sú prevzaté priamo do výrobcu. Pekný deň.

A vállalatról

A Vaillant Group a fűtés és a melegvíz-készítés szinonimája, amely elsősorban a minőségre, a megbízhatóságra és a felhasználói kényelemre helyezi a hangsúlyt. Hőtechnikai termékei több mint 100 országban vannak jelen a világon. A csoporthoz tartozik a Vaillant, a Saunier Duval, az AWB, a Bulex, a DemirDöküm, a Glow worm, a Hermann Saunier Duval és a Protherm márka. Ezen márkák mindegyike gazdag tapasztalattal rendelkezik a fűtőberendezések gyártásában, hiszen a legtöbbjük több mint 80 éve van jelen ebben a szegmensben. Piaci jelenlétének 140 éves múltjával azonban elsősorban a Vaillant márka tartozik a legnagyobbak és legjelentősebbek közé. Hosszú távon piacvezető és úttörő a fűtéstechnológiák fejlesztésében és innovációjában Európában. A Vaillant Group kiterjedt kereskedelmi képviseleti hálózattal és több ezer elégedett vevővel rendelkezik szerte a világon.

A Vaillant Group gazdag portfóliójába olyan modern fűtéstechnológiák tartoznak, amelyek energiatakarékosak, hatékonyak és hozzájárulnak a környezet védelméhez. A termékek és modellek széles skálájának köszönhetően itt minden vásárló megtalálja pontosan azt, amire szüksége van. A választék tartalmaz fali és álló kazánokat, melegvíz-tárolókat, valamint elektromos készülékeket. A fali kazánok piacán a vállalat 26 százalékos részesedésével egyenesen az első számú szereplő Európában. A Vaillant Group nem csak a kazánok fejlesztésére és gyártására specializálódott, termékportfóliójába tartoznak a megújuló energiaforrásokat hasznosító technológiák is, mint például a napenergia-rendszerek vagy a legmodernebb hőszivattyúk és klímaberendezések. A felhasználóknak hővisszanyerő és kogenerációs egységeket, valamint zeolit hőszivattyúkat is kínál.

A Vaillant Group minden nap a jövőbe tekint, és egyedi megoldásokat kínál minden igényre és minden energiafajtára. Sikerének alapja a kutatás és fejlesztés is, amely mindig a vásárlók kívánságaival összhangban zajlik. A vállalat kutatás-fejlesztési részlege az egyik legnagyobb és mindenekelőtt a legkreatívabb részleg ebben a szegmensben. A fejlesztőcsapat folyamatosan új berendezéseken és technológiai rendszereken dolgozik, amelyek egyre egyszerűbben kezelhetők, és amelyek már ma is megfelelnek a holnap követelményeinek. Legyen szó a jövő energetikai megoldásairól vagy a fosszilis tüzelőanyagok legjobb kihasználási módjáról, a Vaillant Group igyekszik előre látni az új trendeket, és mindig egy lépéssel a többiek előtt járni. Ennek bizonyítéka az évente akár 100 új szabadalom bejegyzése is. A gyártás terén a cég a legnagyobb hangsúlyt a kazánok legmagasabb minőségének elérésére helyezi, ami a legapróbb részletekig tartó tökéletességet jelenti.

A Vaillant Group a világ legtöbb országában képviselettel rendelkezik. Szlovákia sem kivétel, ahol a Vaillant Group Slovakia, s. r. o. képviseli a Vaillant és a Protherm márkákat. A Vaillant Group fűtőberendezéseit hét gyárban gyártják, ebből kettő hazánk területén található. Ezek a gyárak összesen több mint 1300 embert foglalkoztatnak. A Skalicán székelő Protherm Production gyár az elektromos kazánok és álló kazánok gyártására specializálódott a Vaillant Group összes márkája számára. Emellett saját fejlesztőközponttal is büszkélkedhet, amely Európa egyik legmodernebbje. A második szlovákiai gyár a Vaillant Industrial Slovakia Trencsénteplic (Trenčianske Stankovce) településen, amely az egész csoport számára gyárt modulokat a fali kazánokhoz.

A Vaillant vállalat története

A Vaillant vállalat története egészen 1874-ig nyúlik vissza, amikor Johann Vaillant megalapította a németországi Remscheidben. Azóta a Vaillant vezető szerepet tölt be a fűtési és szellőztetési technológiák terén.

A Vaillant vállalat története 

1874 Johann Vaillant vízvezeték-szerelő megalapítja a céget.

1894 Szabadalmat kap a "zárt rendszerű" gázüzemű vízmelegítő feltalálásáért.

1899 Bejegyzik a cég logóját, a húsvéti nyuszit.

1905 Kifejlesztik a fali kivitelű vízmelegítőt, "Geyser" néven szabadalmaztatva.

1924 Kifejlesztik a fali fűtőkazánt.

1955 A 2. világháború vége óta legyártják a milliomodik készüléket.

1960 Megkezdődik az elektromos készülékek gyártása.

1967 Kifejlesztik a kombinált fali kazánt.

1974 1974 óta 11 millió készüléket adtak el.

1992 Leányvállalatok alapítása – Csehszlovákiában, Magyarországon, Lengyelországban és Törökországban.

1993 Csehszlovákia szétválásával önálló kereskedelmi képviselet jön létre Szlovákiában.

1999 Jubileum, a cégalapítás 125. évfordulója, a történelem során összesen 40 millió készüléket adtak el.

2001 Megalakul a Vaillant Group, amely nyolc jelentős fűtőberendezés-gyártót fog össze Európában, Szlovákiában pedig a Protherm kazángyártót is.

2003 A Vaillant Group skalicai gyára az álló kazánok gyártására specializálódik a VG csoport további márkái számára is.

2004 A Vaillant Group Szlovákiában, Trencsénben új gyárat nyit a fali kazánokhoz szükséges hidraulikai egységek gyártására.

2009 A VG trencséni gyárában legyártják a 10 000 000. modult fűtőberendezésekhez.

A húsvéti nyuszi a logóban - a cég sikerének szolgálatában

Rózsás arcú törpék és aranyos állatok állnak körben, és csodálják a tojás csodáját. Johann Vaillant lenyűgözve figyeli a jelenetet, és úgy dönt, megveszi mind a képet, mind a szerzői jogokat. A Vaillant számára ez a márka megalapítását és egy hatalmas sikertörténet kezdetét jelenti.

Rendkívül karakteres márkaarculat

1899 óta ez a motívum díszíti valamennyi terméket, katalógust és prospektust. Néhány év alatt a Vaillant kiváló hírnevet épített ki, amely elterjedt egész Németországban, sőt az ország határain túl is. A Vaillant tiszta vonalakat és körvonalakat adott a logónak. A "nyuszi a tojásban" továbbra is a központi motívum marad, de kiegészül a "Vaillant" szóval. 

Sok német tudja, hogy a Vaillant nyuszi az Észak-Rajna-Vesztfáliában székelő vállalaté. Ezen kívül: a németek több mint 70%-a hallott már a Vaillant vállalatról. Ausztriában és Hollandiában a cég hasonló eredményeket ér el imázsa tekintetében.

Fenntarthatóság 

Jövőorientált családi vállalkozásként különleges felelősséget vállalunk a környezetért, munkatársainkért és a társadalomért. Meggyőződésünk, hogy a gazdasági siker, a fenntartható és jövedelmező növekedés elválaszthatatlanul összefügg a szociális és környezeti normák iránti elkötelezettséggel.

Ennek az elkötelezettségnek a teljesítése érdekében elköteleztük magunkat a fenntarthatósági tevékenységeink megvalósítására a stratégiai S.E.E.D.S. programban (Fenntarthatóság a környezet, az alkalmazottak, a fejlesztés & termékek és a társadalom területén). Ennek az érdeklődési területnek a meghatározása a fenntarthatóság átfogó megértésén alapul, amelyben figyelembe vesszük a fő tevékenységeink kulcsfontosságú kérdéseit is.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz. > >