>
Eshop roka 2025 s vykurovacou technikou

Vaillant VUI 26CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect + sensoCOMFORT 720

Kód: 0010044679
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés Ugrás az értékeléshez
1 439 182 Ft –19 %
mall
1 439 182 Ft –19 % 1 157 248 Ft / db Egységár:
4 - 7 nap

Részletes információ

Termék részletes leírása

Vaillant VUI 26CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect
+ ecoTEC plus IoniDetect - kondenzációs kazán rétegzett, nagy teljesítményű HMV-tárolóval
+ sensoCOMFORT 720 - időjárásfüggő szabályozó

- tároló térfogata: 20 l
- kazán teljesítménye: 2,8 - 21,6 kW

Modulációs fokozat 1:10

Névleges gázkihasználási fok 109,5 %

Legkelendőbb kazánunkat tovább fejlesztettük - a legújabb technológiák segítségével, amelyek megbízható fűtési megoldást kínálnak a jövőre nézve. Kiváló ár-érték aránya valóban jó választássá teszi. A bevált minőség hosszú élettartamot garantál, míg az innovatív funkciók növelik hatékonyságát. Mindez jelentősen csökkenti az Ön költségeit.

Az ecoTEC plus VUI gázüzemű kondenzációs kazán melegvíz-tárolóval modern, gazdaságos és megbízható berendezés. Számos olyan megoldást tartalmaz, amelyek növelik hatékonyságát és optimalizálják működését. Az intuitív, jól olvasható kijelző és az alacsony energiafogyasztás (1,82 W készenléti üzemmódban) magas felhasználói kényelmet biztosít. Kis méretei és modern dizájnja megkönnyítik a kazán bárhová történő telepítését

 
Készüljön föl a gáz összetételének változására
Az új IoniDetect égésvezérlési technológiának köszönhetően a kazán önállóan felismeri a gáz összetételének ingadozásait, alkalmazkodik hozzájuk, és mindig a leghatékonyabban működik. Ezt a tulajdonságot különösen a jövőben fogjuk értékelni, a környezetkímélőbb gázkeverékek használata során.
 
Korszerűsítse rendszerét megújuló energiaforrásokkal
Az új ecoTEC plus fenntartható fűtési megoldást kínál. Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva optimálisan beállíthatja fűtési rendszerét - így energiát és fűtési költséget takaríthat meg. Az új telepítési asszisztensnek köszönhetően biztosíthatja, hogy kazánja mindig maximális hatékonysággal működjön, ugyanakkor maximális kényelmet nyújtson Önnek. A nagyobb fenntarthatóság érdekében lehetősége van a rendszert különféle rugalmas bővítési lehetőségekkel kiegészíteni megújuló energiaforrásokkal: napenergiás fűtés, hőszivattyúk vagy hővisszanyeréses szellőztető rendszerek. Közös eBUS kommunikációs nyelvük lehetővé teszi a teljes rendszer egyszerű telepítését és vezérlését.
 
Távvezérlés a nagyobb kényelemért és hatékonyságért
Mindössze néhány lépés választja el attól, hogy új fűtési rendszerét egy online alkalmazáson keresztül, bárhonnan vezérelhesse. Ehhez a kazánhoz csatlakoztatnia kell a sensoNET internetes modult, amelyet problémamentesen csatlakoztathat kazánjához plug-and-play rendszerrel (azaz csatlakoztatás után azonnal működik), majd le kell töltenie ingyenes alkalmazásunkat. Ezt követően akár nyaralás közben, útközben is vezérelheti azt. Ez a lehetőség nem csak az Ön kényelmét szolgálja. Mivel a fűtése csak akkor működik teljes teljesítménnyel, amikor valóban szüksége van rá, energiát, költségeket és a környezetet is kíméli.
 
Kényelmes fűtésfigyelés
Szereti kontroll alatt tartani az energiafogyasztást? Különösen a sensoCOMFORT rendszerszabályozóval kombinálva teljes körűen vezérelheti kazánját, és részletes fogyasztási adatokkal rendelkezhet. Az új, érintőelemekkel ellátott felhasználói felületnek köszönhetően a kazán működésének figyelése kényelmesebbé válik, mint valaha. Élvezze modern dizájnunkat és felhasználói menünket az intuitív, problémamentes üzemeltetéshez.
 
PARAMÉTEREK
Műszaki adatok Vaillant VUI 26CS/1-5 ecoTEC plus
Fűtési teljesítménytartomány 50/30 °C-nál 4,2 - 21,2 kW
Fűtési teljesítménytartomány 80/60 °C-nál 3,8 - 20 kW
Névleges hőhasznosítási fok 108%
Hatásfok HMV-melegitésnél 98%
Tároló térfogata 20l
Maximális teljesítmény HMV-melegitésnél 24 kW
HMV hőmérséklet-beállítási tartomány (°C) 35-65
Méretek (Ma x Szé x Mé)(mm-ben) 720 x 440 x 536
Tömeg 55 kg
ErP osztály - fűtés A
ErP osztály - vízmelegítés A
 
Melegvíz
Indítási vízmennyiség: 2 l/perc
Fajlagos vízhozam D (ΔT = 30 K): 15 l/perc
Megengedett üzemi nyomás: 0,03 - 1,0 MPa (0,30 - 10,0 bar)
Szükséges csatlakozási nyomás: 0,07 MPa (0,70 bar)
Melegvíz hőmérséklet-beállítási tartomány: 35 - 65 °C
Átfolyásmennyiség-korlátozó: 14 l/perc
 
Elektromos paraméterek
Névleges feszültség / hálózati frekvencia: 230 V / 50 Hz
Elektromos védettség: IPX4D
 
Méretek
Gázcsatlakozás a kazán oldalán: 15 mm
Fűtés előremenő/visszatérő csatlakozás a kazán oldalán: G 3/4"
Tároló fűtési előremenő/visszatérő csatlakozásai a kazán oldalán: G 1/2"
Hideg-/melegvíz csatlakozások a kazán oldalán: G 3/4"
Biztonsági szelep csatlakozása: 15 mm
Kondenzátum-elvezető tömlő: 19 mm
Tömeg (csomagolás és víz nélkül): 55 kg
 
 
VAILLANT sensoCOMFORT 720 - időjárásfüggő szabályozó
 
Új sensoCOMFORT időjárásfüggő szabályozónk teljes kontrollt biztosít fűtési rendszere felett, és emellett intuitív és intelligens. A sensoNET internetes modulunkkal és a sensoAPP alkalmazással kombinálva lehetővé teszi a fűtés vezérlését - otthon és útközben egyaránt.
 
Alakítsa kényelmét néhány kattintással
A sensoCOMFORT új, nagy felbontású kijelzőjénekés 3,5 hüvelykes képernyőjének köszönhetően fűtésének kezelése kényelmesebb, mint valaha. A hat érintőgomb, a kényelmes görgetés és a háttérvilágítás funkció megkönnyíti a kezelést sötét helyiségekben is. A gyors navigációt és beállítást az áttekinthető menüszerkezet, valamint a telepítési asszisztens funkcióval történő rendszerbeállítás teszi lehetővé. Ha pedig valamilyen információ hiányzik, használja a súgó gombot. A sensoAPP alkalmazással okostelefonján vagy tabletjén bárhonnan vezérelheti a fűtést wifi-kapcsolat segítségével: pontos hőmérsékleteket állíthat be, perc pontossággal határozhat meg időintervallumokat, és további speciális funkciókat, például távolléti üzemódot használhat.
 
Egészítse ki fűtési rendszerét megújuló energiaforrásokkal
A napenergiás rendszerektől egészen a szellőztetésig. A sensoCOMFORT intelligens szabályozóval a jövőre felkészített rendszervezérlést kap. A szabályozó optimalizálva van a fűtési rendszer valamennyi elemének egyidejű vezérlésére, és kényelmesen beállíthatja a rendszert igényei szerint, például a használati melegvíz tekintetében. A sensoCOMFORT szabályozó lehetővé teszi több fűtési kör, azaz bonyolultabb fűtési rendszerek kezelését is, például többgenerációs családi házaknál.
 
Összehangolt rendszerdizájn a maximális kényelemért
Gázkazánjaink és szabályozóink új generációjának (beleértve a sensoCOMFORT szabályozót is) van egy közös tulajdonsága: az összehangolt menüszerkezet, ideértve a sensoAPP alkalmazást is. Elég tehát eligazodnia egyetlen menüszerkezetben, és mindegyikkel megismerkedik, ami mindenképpen megkönnyíti új fűtési rendszere kezelését.
 
Az Ön modern otthonához tervezve
A rendszerszabályozónak természetes módon illeszkednie kell az Ön belső terébe. A modern dizájn vonzó és felismerhető, mivel modern okoseszközökre emlékeztet. Így tökéletesen beilleszkedik a modern lakóterekbe. Ugyanez vonatkozik sensoAPP alkalmazásunkra is. Ez a korábbi multiMATIC alkalmazás folytatása, amely elnyerte a Red Dot Design Award dizájndíjat.
 
 
Paraméterek
  • Energiahatékonysági osztály: II, VI, VIII
  • Kivitel: vezetékes
  • Szerelés: falra szerelhető
  • eBUS interfész: igen
  • Gázkazánok: igen
  • Hőszivattyúk: igen
  • Hibrid rendszerek: igen
  • Kaszkádba köthető kazánok száma: 2 - 7
  • Központi szellőztetés: igen
  • Napenergiás melegítés: igen
  • Fűtési körök száma bővítőmodulok használatával: 9
  • Távvezérlők száma: 4
  • Vezérlés a sensoAPP alkalmazáson keresztül: igen
  • Fűtési görbe testreszabása: igen
  • Padlószárítás funkció: igen
  • Páratartalom-érzékelő: igen
  • Telepítési asszisztens funkció: igen
  • Időprogram-asszisztens funkció: igen

Gyakori kérdések

  • Hogyan válasszuk ki pontosan a VAILLANT kondenzációs kazán teljesítményét? Az alapot a fűtött épület kiszámított hőveszteségének kell képezni (legmegbízhatóbban a tervdokumentációból vagy az energetikai tanúsítványból). Ha nincs terve, tájékozódásképpen kb. 60-100 W/m² alapterülettel számolhat egy 2000 után épült, jól szigetelt ház esetén, illetve 100-150 W/m²-rel egy régebbi, szigeteletlen háznál - a pontos érték azonban függ a szintek számától, a helyiségek magasságától, az ablakok számától és minőségétől, valamint az épület tájolásától. A túlméretezett kazán gyakrabban kapcsol be és ki (úgynevezett ciklizál), ami rövidíti élettartamát és csökkenti hatékonyságát; az alulméretezett kazán viszont fagyos napokon nem képes megfelelően kifűteni a házat.
  • Miért gazdaságosabb a kondenzációs kazán a hagyományosnál? A kondenzációs kazán emellett a gáz elégetésekor keletkező vízgőzben rejlő hőt is hasznosítja - ez a hagyományos kazánban kihasználatlanul távozik a kéményen keresztül, a kondenzációs kazánban viszont az úgynevezett harmatpont alá hűl, a gőz lekondenzálódik, és a felszabaduló hő visszakerül a fűtési körbe. Ennek köszönhetően a kondenzációs kazánok a gáz fűtőértékéhez viszonyítva kb. 105-110%-os hatásfokot érnek el, szemben a hagyományos kazánok szokásos 85-92%-ával.
  • Milyen típusú égéstermék-elvezetésre van szüksége ennek a kazánnak? A modern kondenzációs kazánok többsége úgynevezett turbó kivitelű (zárt égésterű), és koaxiális (koncentrikus) vagy különálló égéstermék-elvezetést és égési levegő bevezetést igényel, amelyet a homlokzati falon vagy a tetőn keresztül vezetnek - így működő kéményre nincs szükség. A pontos típust és az elvezetés maximális hosszát (60/100 vagy 80/125 mm átmérő szerint) a konkrét modell műszaki dokumentációjában találja, illetve forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.
  • Mit jelent a kazánnál feltüntetett ErP energiaosztály? Ez a fűtőberendezések hatékonyságának kötelező jelölése az EU ErP (Ecodesign) irányelve szerint, hasonlóan a hűtőszekrényeknél megszokott energiacímkékhez. A kondenzációs kazánok jellemzően A osztályt érnek el, illetve helyiségszabályozással kombinálva akár magasabbat is (pl. A+ osztályt időjárásfüggő szabályozás és helyiségtermosztát használata esetén).
  • Felszerelhetem és beköthetem ezt a kazánt saját magam? Nem. A földgázhálózatra, az elektromos hálózatra és az égéstermék-elvezetésre történő csatlakoztatás törvény szerint kizárólag megfelelő szakképesítéssel rendelkező személy feladata (leggyakrabban az adott márka hivatalos szervizmérnöke vagy gázkészülék-felülvizsgáló szakember). A telepítés után a kazánt a gyártó hivatalos szervizének kell üzembe helyeznie, ami általában a garancia érvényességének is feltétele.
  • Hogyan alakul a szerviz és a garancia kérdése? A legtöbb gyártó megköveteli az éves rendszeres szervizfelülvizsgálatot hivatalos szerviz által, hogy a garancia a szokásos lejárta után is megmaradjon (a rendszeres szerviz melletti meghosszabbított garancia különösen a Vaillant, Protherm és Viessmann márkáknál elterjedt). A pontos garanciális feltételeket a kazánhoz mellékelt jótállási jegyben találja.
  • Mi tartozik ennek a konkrét terméknek a szállítási terjedelméhez? A csomag pontos tartalma (maga a kazán, esetleg a melegvíz-tároló, a helyiségszabályozás és egyéb tartozékok készlet esetén) a termék nevében és a fent felsorolt műszaki paramétereiben található meg ezen az oldalon.

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Vaillant
Jótállás: 2 év
Súly: 60 kg
Elektromos védettség: IPX4D
A kazán üres tömege: 82,3 kg
Kazán felső teljesítménye: 21,0 kW
Maximális üzemi nyomás: 0,3 MPa (3,0 bar)
Feszültség/frekvencia: 230V/50Hz
Beállítható HMV hőmérséklet-tartomány: 35 - 65°C
Beállítható hőmérséklet-tartomány VV: 15 - 80°C
Tüzelőanyag: földgáz / propán
Kémény kivitel: TURBO
Teljesítményváltozás lefolyása: modulált
Elektromos csatlakozási feszültség: 230V
HMV csatlakozás: 1/2"
Vízcsatlakozás: 3/4"
Méretek: 720 x 440 x 546 mm
Kazán alsó teljesítménye: 2,7 kW
Kazán beindítása: VAILLANT szerviztechnikus által
Specifikus HMV átfolyás: 15 l/min
NOx kibocsátási osztály: 6
Určenie kotla: integrált tárolóval
HMV tároló méret: 20 l
Teljesítmény HMV melegítésnél: 26,0 kW
Teljesítmény 50/30 °C hőmérséklet-eséskor: 2,7 - 21,0 kW
Teljesítmény 80/60 °C hőfoklépcsőnél: 2,4 - 19,7 kW
Gyártó: Vaillant
Kazán fűtési teljesítménye: Nagy teljesítmény 16 kW felett

Termékértékelés

A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag. 1 értékelés
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hagyjon értékelést

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Vélemények listája

5
I Szerző A termék értékelése 5-ből 5 csillag. | 14.07.2022
Dobrý kotol, myslím, že sme vybrali presne ten najvhodnejší pre nás.

Beszélgetés

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Beszélgetések listája

M Szerző 12.08.2025 11:25
Zdravím, chtěla bych tento kotel s 20 l zásobníkem, ale co když se ohřátá voda spotřebuje, nastupuje ohřev teplé vody průtokovým ohřívačem? Nebo se musí čekat až se dohřeje? Děkuji. Marta
A Szerző 12.08.2025 11:25
Dobrý deň, po vyčerpaní vody zo zásobníka kotol pokračuje v ohrievaní vody prietokovým spôsobom. Nie je nutné čakať na dohriate vody. Pekný deň.
J Szerző 14.03.2024 12:22
Kotol vaillant vui 26-aký priemer vodorovného odvodu spalín potrebuje?
A Szerző 14.03.2024 12:23
Dobrý deň, používajú sa 2 rozmery koaxiálnch dymovod pre plynové kondenz. kotly: - 80mm/125mm použije sa v prípade dymovodu dlhšieho ako 8 metrov - 60mm/100mm použije sa v prípade dymovodu dĺžky do 8 metrov S pozdravom
R Szerző 28.11.2022 11:48
Dobrý den, je možné při objednání kotle dodat místo regulátoru sensoCOMFORT 720 regulátor sensoCOMFORT 720f samozřejmě s doplatkem. Děkuji
A Szerző 28.11.2022 11:49
Dobrý deň, mrzí ma to, ale nie je to možné cena zostavy je presne stanovená za položky, ktoré ju obsahujú, takto nám to doručuje dodávateľ. Tam jedine kúpiť zostavu a samotnú reguláciu s tým, že tú druhú by ste prípadne predali. Pekný deň.
M Szerző 15.12.2021 10:20
Dobrý deň, prosím Vás poradíte zasobnik s nepriamym ohrievom 80-100 L kompatibilný ku kotlu Vaillant s aby prepojenie bolo zvrchu. Ďakujem
A Szerző 15.12.2021 10:20
Dobrý deň, vhodný zásobník môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/quadroflex-bch-120/ Pekný deň.

A vállalatról

A Vaillant Group a fűtés és a melegvíz-készítés szinonimája, amely elsősorban a minőségre, a megbízhatóságra és a felhasználói kényelemre helyezi a hangsúlyt. Hőtechnikai termékei több mint 100 országban vannak jelen a világon. A csoporthoz tartozik a Vaillant, a Saunier Duval, az AWB, a Bulex, a DemirDöküm, a Glow worm, a Hermann Saunier Duval és a Protherm márka. Ezen márkák mindegyike gazdag tapasztalattal rendelkezik a fűtőberendezések gyártásában, hiszen a legtöbbjük több mint 80 éve van jelen ebben a szegmensben. Piaci jelenlétének 140 éves múltjával azonban elsősorban a Vaillant márka tartozik a legnagyobbak és legjelentősebbek közé. Hosszú távon piacvezető és úttörő a fűtéstechnológiák fejlesztésében és innovációjában Európában. A Vaillant Group kiterjedt kereskedelmi képviseleti hálózattal és több ezer elégedett vevővel rendelkezik szerte a világon.

A Vaillant Group gazdag portfóliójába olyan modern fűtéstechnológiák tartoznak, amelyek energiatakarékosak, hatékonyak és hozzájárulnak a környezet védelméhez. A termékek és modellek széles skálájának köszönhetően itt minden vásárló megtalálja pontosan azt, amire szüksége van. A választék tartalmaz fali és álló kazánokat, melegvíz-tárolókat, valamint elektromos készülékeket. A fali kazánok piacán a vállalat 26 százalékos részesedésével egyenesen az első számú szereplő Európában. A Vaillant Group nem csak a kazánok fejlesztésére és gyártására specializálódott, termékportfóliójába tartoznak a megújuló energiaforrásokat hasznosító technológiák is, mint például a napenergia-rendszerek vagy a legmodernebb hőszivattyúk és klímaberendezések. A felhasználóknak hővisszanyerő és kogenerációs egységeket, valamint zeolit hőszivattyúkat is kínál.

A Vaillant Group minden nap a jövőbe tekint, és egyedi megoldásokat kínál minden igényre és minden energiafajtára. Sikerének alapja a kutatás és fejlesztés is, amely mindig a vásárlók kívánságaival összhangban zajlik. A vállalat kutatás-fejlesztési részlege az egyik legnagyobb és mindenekelőtt a legkreatívabb részleg ebben a szegmensben. A fejlesztőcsapat folyamatosan új berendezéseken és technológiai rendszereken dolgozik, amelyek egyre egyszerűbben kezelhetők, és amelyek már ma is megfelelnek a holnap követelményeinek. Legyen szó a jövő energetikai megoldásairól vagy a fosszilis tüzelőanyagok legjobb kihasználási módjáról, a Vaillant Group igyekszik előre látni az új trendeket, és mindig egy lépéssel a többiek előtt járni. Ennek bizonyítéka az évente akár 100 új szabadalom bejegyzése is. A gyártás terén a cég a legnagyobb hangsúlyt a kazánok legmagasabb minőségének elérésére helyezi, ami a legapróbb részletekig tartó tökéletességet jelenti.

A Vaillant Group a világ legtöbb országában képviselettel rendelkezik. Szlovákia sem kivétel, ahol a Vaillant Group Slovakia, s. r. o. képviseli a Vaillant és a Protherm márkákat. A Vaillant Group fűtőberendezéseit hét gyárban gyártják, ebből kettő hazánk területén található. Ezek a gyárak összesen több mint 1300 embert foglalkoztatnak. A Skalicán székelő Protherm Production gyár az elektromos kazánok és álló kazánok gyártására specializálódott a Vaillant Group összes márkája számára. Emellett saját fejlesztőközponttal is büszkélkedhet, amely Európa egyik legmodernebbje. A második szlovákiai gyár a Vaillant Industrial Slovakia Trencsénteplic (Trenčianske Stankovce) településen, amely az egész csoport számára gyárt modulokat a fali kazánokhoz.

A Vaillant vállalat története

A Vaillant vállalat története egészen 1874-ig nyúlik vissza, amikor Johann Vaillant megalapította a németországi Remscheidben. Azóta a Vaillant vezető szerepet tölt be a fűtési és szellőztetési technológiák terén.

A Vaillant vállalat története 

1874 Johann Vaillant vízvezeték-szerelő megalapítja a céget.

1894 Szabadalmat kap a "zárt rendszerű" gázüzemű vízmelegítő feltalálásáért.

1899 Bejegyzik a cég logóját, a húsvéti nyuszit.

1905 Kifejlesztik a fali kivitelű vízmelegítőt, "Geyser" néven szabadalmaztatva.

1924 Kifejlesztik a fali fűtőkazánt.

1955 A 2. világháború vége óta legyártják a milliomodik készüléket.

1960 Megkezdődik az elektromos készülékek gyártása.

1967 Kifejlesztik a kombinált fali kazánt.

1974 1974 óta 11 millió készüléket adtak el.

1992 Leányvállalatok alapítása – Csehszlovákiában, Magyarországon, Lengyelországban és Törökországban.

1993 Csehszlovákia szétválásával önálló kereskedelmi képviselet jön létre Szlovákiában.

1999 Jubileum, a cégalapítás 125. évfordulója, a történelem során összesen 40 millió készüléket adtak el.

2001 Megalakul a Vaillant Group, amely nyolc jelentős fűtőberendezés-gyártót fog össze Európában, Szlovákiában pedig a Protherm kazángyártót is.

2003 A Vaillant Group skalicai gyára az álló kazánok gyártására specializálódik a VG csoport további márkái számára is.

2004 A Vaillant Group Szlovákiában, Trencsénben új gyárat nyit a fali kazánokhoz szükséges hidraulikai egységek gyártására.

2009 A VG trencséni gyárában legyártják a 10 000 000. modult fűtőberendezésekhez.

A húsvéti nyuszi a logóban - a cég sikerének szolgálatában

Rózsás arcú törpék és aranyos állatok állnak körben, és csodálják a tojás csodáját. Johann Vaillant lenyűgözve figyeli a jelenetet, és úgy dönt, megveszi mind a képet, mind a szerzői jogokat. A Vaillant számára ez a márka megalapítását és egy hatalmas sikertörténet kezdetét jelenti.

Rendkívül karakteres márkaarculat

1899 óta ez a motívum díszíti valamennyi terméket, katalógust és prospektust. Néhány év alatt a Vaillant kiváló hírnevet épített ki, amely elterjedt egész Németországban, sőt az ország határain túl is. A Vaillant tiszta vonalakat és körvonalakat adott a logónak. A "nyuszi a tojásban" továbbra is a központi motívum marad, de kiegészül a "Vaillant" szóval. 

Sok német tudja, hogy a Vaillant nyuszi az Észak-Rajna-Vesztfáliában székelő vállalaté. Ezen kívül: a németek több mint 70%-a hallott már a Vaillant vállalatról. Ausztriában és Hollandiában a cég hasonló eredményeket ér el imázsa tekintetében.

Fenntarthatóság 

Jövőorientált családi vállalkozásként különleges felelősséget vállalunk a környezetért, munkatársainkért és a társadalomért. Meggyőződésünk, hogy a gazdasági siker, a fenntartható és jövedelmező növekedés elválaszthatatlanul összefügg a szociális és környezeti normák iránti elkötelezettséggel.

Ennek az elkötelezettségnek a teljesítése érdekében elköteleztük magunkat a fenntarthatósági tevékenységeink megvalósítására a stratégiai S.E.E.D.S. programban (Fenntarthatóság a környezet, az alkalmazottak, a fejlesztés & termékek és a társadalom területén). Ennek az érdeklődési területnek a meghatározása a fenntarthatóság átfogó megértésén alapul, amelyben figyelembe vesszük a fő tevékenységeink kulcsfontosságú kérdéseit is.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz. > >